Książki, albumy

Książki i albumy jako pomysł na piękny prezent

Kiedy myślimy o prezentach dla najbliższych nam osób, staramy się znaleźć coś naprawdę wyjątkowego - coś, co może niekoniecznie będzie pełniło jakąś bardzo użyteczną funkcję, co jest potrzebne czy przydatne. Zależy nam, by upominek wyrażał nasze uczucia - miłość, wdzięczność, przywiązanie, a tym samym stanowił bezcenną pamiątkę na lata. Tych, których kochamy, chcemy wzruszyć, zachwycić, oczarować i pozytywnie zaskoczyć. Są takie okazje, które szczególnie wymagają tak pięknej, symbolicznej oprawy (np. Dzień Matki). Książki i albumy ze zdjęciami to jedne z propozycji na prezent, który chwyta za serce i gwarantuje tak zwany efekt “wow”. Te dostępne w naszym sklepie są absolutnie wyjątkowe dzięki możliwości ich personalizacji. Osobista dedykacja świadczy o tym, że prezent został wybrany specjalnie dla tej jednej, konkretnej osoby, że stoją za nim najszczersze uczucia i chęć sprawienia radości temu, dla kogo jest przeznaczony. Trudno o bardziej olśniewający i tkliwy pomysł na podarunek dla bliskiej osoby.

Najpiękniejszy prezent dla Mamy

Mama to osoba, którą prawie każdy człowiek bez wahania nazwie najważniejszą w swoim życiu. Trudno, by nie była nam najbliższa ta, która nas urodziła i wychowała, obdarzając nas największą troską i czułością, stawiając nasze dobro i nasze potrzeby zawsze na pierwszym miejscu, przeżywając razem z nami wszystkie nasze radości i zmartwienia, kształtując naszą osobowość, wpajając najważniejsze wartości, dzieląc się całą mądrością, jaką sama dysponuje. Taka osoba zasługuje na absolutnie wyjątkowy podarunek. Książka “Dla najlepszej mamy na świecie” to doskonała propozycja na prezent, który jest bardzo symboliczny i niesie ze sobą ładunek pięknych emocji. Wewnątrz znajdziemy cytaty ludzi, którzy doskonale władając piórem, potrafili ująć w zwięzłych słowach całą istotę tego, kim jest mama w życiu każdego człowieka. Przepiękne aforyzmy wyrażają wdzięczność, miłość i oddanie dla mamy w niezwykle wzruszający sposób. Na okładce umieszczona jest tabliczka, na której można wygrawerować osobistą dedykację. Taka książeczka to doskonały pomysł na prezent nie tylko z okazji Dnia Matki, ale także na urodziny, imieniny czy święta.

Pamiątkowy prezent dla dziecka

Również narodziny dziecka to niesamowita okazja, która wymaga specjalnej oprawy. Tradycyjnie kupujemy prezenty z okazji chrztu, ale nie zawsze są to upominki, które po latach będą miały dla dziecka symboliczną i pamiątkową wartość. Tymczasem warto poszukać czegoś unikatowego, co daje możliwość personalizacji - taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech (początkowo na twarzach rodziców, dopiero po latach na twarzy dziecka - ale właśnie o to chodzi). Nasza propozycja to wyjątkowy album “Pamiątka maluszka”. Regularnie uzupełniany o zdjęcia, dokumentujące kolejne etapy rozwoju pociechy (pierwszy ząbek, uśmiech, bal przebierańców) i najważniejsze wydarzenia w życiu jego i rodziny, będzie stanowił niepowtarzalną pamiątkę, która zostanie z dzieckiem na zawsze. Oprócz fotografii w albumie możemy umieszczać notatki i własne opisy najważniejszych wydarzeń i chwil - tych radosnych i wzruszających. Zarówno uzupełnianie, jak i przeglądanie tej skarbnicy wspomnień stanowi rewelacyjny sposób na wspólne spędzenie czasu i pogłębianie rodzinnych więzi.   

Prezenty z okazji
Prezenty dla
Produkty
Ilość produktów: 25
pixel