Blog

Parapetówka – co kupić z tej okazji?
Odwiedzając znajomych w nowym mieszkaniu, nigdy nie wypada przyjść z pustymi rękami. A kiedy dostaliśmy zaproszenie na parapetówkę, to już prezent jest po prostu obowiązkowy. Szukasz pomysłu na to, co podarować, aby było jednocześnie przydatne i wzbudziło pozytywne emocje? Podpowiadamy!
Czytaj więcej
Jaki prezent dla pasjonatów kuchni?
Jaki prezent wybrać dla miłośnika gotowania? Spersonalizowane akcesoria kuchenne z całą pewnością ucieszą obdarowanego. A jeśli przy tym będą praktyczne, mają taką zaletę, że na pewno nie będą zbierały kurzu w kącie, lecz z będą naprawdę w użyciu – ku uciesze również przyjaciół, którzy na pewno często goszczą w domu mistrza kuchni. Co więc wybrać na prezent?
Czytaj więcej
Jak uczcić prawdziwą przyjaźń?
Przyjaźń to relacja prawdziwie niepowtarzalna i bezcenna. Przyjaciel to ktoś, kto jest przy nas we wszystkich ważnych chwilach – gdy trzeba pocieszyć i kiedy chcemy dzielić się szczęściem. Podpowie, co odpisać na ten tak bardzo wyczekany SMS, i będzie wiedzieć co zrobić, kiedy zawali nam się praca, szkoła czy związek. Ten najbliższy przyjaciel lub przyjaciółka zna nas lepiej niż własna rodzina, a co więcej sam jest dla nas jak brat czy siostra. Nie potrzebujemy na co dzień wielkich gestów ani słów. Są jednak okazje, by uczcić przyjaźń wyjątkowym prezentem.
Czytaj więcej
Jak celebrować rocznicę ślubu?
Dzień ślubu należy z całą pewnością do chwil przełomowych. Jednak wtedy towarzyszy nam stres związany z przygotowaniami i bywa tak, że dopiero rocznicę tego dnia celebrować można spokojnie i tylko we dwoje lub w gronie najbliższych. Podpowiemy, jakie prezenty na rocznicę ślubu warto wręczyć – w tym nie tylko swej drugiej połówce, ale i znajomym lub bliskim świętującym to wydarzenie.
Czytaj więcej
pixel