Blog

Jak wybrać prezent na ślub?
Ślub to jedno z bardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu człowieka. Bez względu czy to ślub kościelny czy cywilny, dwie osoby deklarują wzajemną miłość, obiecują troskę, opiekę i wzajemną pomoc przez całe życie. Ślub dla wielu par otwiera nowy rozdział w życiu – przeprowadzają się do nowego mieszkania, odnawiają stare, wybierają się w podróż poślubną. Taka okazja nie tylko zasługuje na uczczenie w szczególny sposób. Obok uroczystości i wspólnego celebrowania chwili, istotne stają się prezenty, którymi obdarowujemy nowożeńców. Rodzi się zatem pytanie, co ofiarować młodym, jak upamiętnić tę chwilę, jak wybrać prezent na ślub?
Czytaj więcej
Narodziny dziecka – co podarować z tej okazji?
Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej rodziny – pojawia się nowa postać, która na dobre poprzestawia dotychczasowe przyzwyczajenia, rytm życia rodziców oraz wniesie nieograniczone pokłady radości. Od tego momentu życie rodziny zawsze już będzie się kręcić wokół pociechy, poczynając od zachwytu nad jej pierwszymi ząbkami, rozkosznym śmiechem i zaskakującymi postępami w rozumieniu świata, poprzez nieco bardziej przyziemne rzeczy, takie jak: zakup pieluch, ubranek czy kosmetyków. Narodziny to bardzo inspirujące wydarzenie, które aż prosi się o należyte uczczenie – aby jednak nie utknąć w gąszczu możliwości, doradzamy, co podarować na narodziny?
Czytaj więcej
Czy istnieje idealny prezent?
Kiedy zbliżają się urodziny bliskich, jubileusz czy inna okazja, pojawia się pytanie, wielu osobom spędzające sen z powiek: „Jaki prezent wybrać”? Poszukując inspiracji, natrafiamy często na nagłówki – idealny prezent dla chłopaka, idealny prezent na Dzień Matki. Klikamy w link i myślimy: „Nie.. bilet na mecz wcale nie ucieszyłby mojego chłopaka…” albo „Moja mama nie lubi goździków…” Zaczynamy się wtedy zastanawiać czy istnieje w ogóle prezent idealny. Żeby odpowiedzieć na to pytanie, doprecyzujmy uprzednio, czym jest prezent idealny. Z definicji: „idealny”, a więc doskonały, spełniający założony cel, czyli w tym przypadku wzbudzenie radości czy zadowolenia, lub zaspokojenie potrzeby osoby obdarowywanej. Jednak, jak wiele osób, tak wiele rzeczy, które wzbudzają wspomniane zadowolenie czy radość, lub zaspokajają potrzebę. Sztuczka polega na zastanowieniu się, jak tę pożądaną reakcję osiągnąć.
Czytaj więcej
5 pomysłów na prezent na Dzień Ojca
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca – święto, które w Polsce obchodzimy od ponad 50 lat. Każdy tata na pewno doceni najdrobniejszy gest, życzenia, buziaka czy przytulenie, wszystko to, co pokazuje naszą miłość do niego. Z pewnością jednak warto pomyśleć o prezencie, który będzie wyrazem tych szczególnych emocji, którymi darzymi ukochanego Ojca. Choć Dzień Ojca jako święto na dobre zagościło w kalendarzu, wybór prezentu dla taty, dla wielu nadal stanowi wyzwanie. Dlatego spieszymy z pomocą i podajemy 5 pomysłów, które zdobędą serce każdego ojca.
Czytaj więcej
pixel