Blog

Gadżety na garden party
Letnia pora to czas urlopów, wakacji, a także organizowania spotkań towarzyskich. Długie dni i ciepłe wieczory sprzyjają imprezom na świeżym powietrzu. Gwarantuje to niezapomniane przeżycia. Jeśli chcesz przygotować takie garden party, które pozostanie w pamięci biesiadników przez długi czas, to mamy dla Ciebie kilka propozycji ciekawych gadżetów, które uatrakcyjnią całe zdarzenie. Warto jednak pamiętać o tym, by impreza w ogrodzie nie była udana wyłącznie dla zaproszonych, ale także dla Ciebie. Dlatego kilka dni przed garden party warto na spokojnie sobie usiąść i pomyśleć o tym, co zrobić, by realizacja imprezy i sprzątanie po niej nie były czymś koszmarnym.
Czytaj więcej
Co kupić szefowej, kiedy wychodzi za mąż?
W pracy, jak w każdym innym miejscu, w którym przebywa się większą grupą, tworzą się różne relacje. Jedni się zaprzyjaźniają, drudzy trzymają się na dystans, a trzeci albo się niezbyt dobrze znają, albo pozostają względem siebie obojętni. Stosunki z szefową również bywają różne. Jednak warto utrzymywać z nią dobre kontakty i dbać o taką znajomość. Kiedy w danej firmie dzieje się coś ważnego, wszyscy wspólnie świętują ten czas i starają się go spędzić jak najlepiej. Co jednak w sytuacji, w której dowiadujemy się, że nasza szefowa niedługo wychodzi za mąż?
Czytaj więcej
Co kupić odchodzącemu z pracy?
Lato to nie tylko czas wakacji i urlopów, ale także zmian. To właśnie wtedy wiele ludzi postanawia „wziąć” się za siebie i regularnie ćwiczyć aby zdobyć  nie tylko kondycję, ale również ładne i wysportowane ciało. Co więcej, nierzadko w tym czasie wprowadzane są w życie poważne decyzje. Przykładem jest odejście z jednej pracy i poszukiwanie innej. Jeśli więc znasz kogoś, kto postanowił opuścić Wasze miejsce pracy, to warto się zastanowić nad odpowiednim prezentem pożegnalnym. Jest to niewielki gest, ale z całą pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy Twojej koleżanki lub kolegi z pracy.
Czytaj więcej
Gadżety na upały
W tym roku lato rozpoczęło się wyjątkowo wcześnie i już od samego początku możemy odczuwać jego skutki. Na zewnątrz zrobiło się gorąco, wszyscy wyciągnęli lekkie ubrania z szaf i ruszyli na plażę w stronę chłodnych zbiorników wodnych. Upał może dać się we znaki, dlatego przedstawiamy kilka sprytnych gadżetów, które pozwolą przetrwać ten okres i się nie zagotować we własnym mieszkaniu.
Czytaj więcej
pixel