Gadżety na garden party

2018-06-25
Gadżety na garden partyLetnia pora to czas urlopów, wakacji, a także organizowania spotkań towarzyskich. Długie dni i ciepłe wieczory sprzyjają imprezom na świeżym powietrzu. Gwarantuje to niezapomniane przeżycia. Jeśli chcesz przygotować takie garden party, które pozostanie w pamięci biesiadników przez długi czas, to mamy dla Ciebie kilka propozycji ciekawych gadżetów, które uatrakcyjnią całe zdarzenie. Warto jednak pamiętać o tym, by impreza w ogrodzie nie była udana wyłącznie dla zaproszonych, ale także dla Ciebie. Dlatego kilka dni przed garden party warto na spokojnie sobie usiąść i pomyśleć o tym, co zrobić, by realizacja imprezy i sprzątanie po niej nie były czymś koszmarnym.

Zastawa stołowa wykonana z plastiku bądź papieru


Nie ma sensu stawiać na stole swojej własnej domowej, szklanej zastawy stołowej, ponieważ zwykle nie ma zbyt wielu naczyń i trzeba będzie bez przerwy chodzić  z ogrodu do domu i z powrotem i wszystko na bieżąco myć. To z całą pewnością zepsuje cały urok przyjęcia. Co więcej, zwiększa się ryzyko stłuczenia talerzy czy szklanek. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest w takim przypadku zainwestowanie w papierową albo plastikową zastawę stołową. Nie są to drogie rzeczy, a pakowane są po wiele sztuk (dziesięć, pięćdziesiąt, a nawet sto). Dzięki temu goście nie będą musieli przejmować się dbaniem o szklane talerze. Często na takich imprezach nie ma miejsca przy stole i je się w powietrzu lub na kolanach. Papierowe talerzyki są lekkie, a po zużyciu, od razu wyrzuca się je do śmieci. To atut również dla gospodarza, ponieważ nie będzie musiał zmywać i sprzątać. Można wybrać taki zestaw, który pasuje motywem. Bardzo często różnorakie kubeczki czy miski posiadają nadrukowane obrazki. Są również kolorowe, co dodaje blasku i radości. Na stół położyć można obrus foliowy (również wielobarwny lub ze wzorami), który bardzo łatwo się czyści i nie straszny mu deszcz, dzięki czemu może tam stać cały sezon.

Lampiony i girlandy


W ciągu ostatnich paru lat stały się bardzo popularne. Lampiony to zazwyczaj papierowe kule z żarówką w środku. Są lekkie, niedrogie i łatwo je zawiesić. To doskonała dekoracja, która wszystkich zachwyci. Sprawdza się równie dobrze jak balony, a nawet lepiej, ponieważ generuje światło, dzięki czemu po zapadnięciu zmroku tworzy się wyjątkowy klimat.

Słoiczki ze słomką


One również ostatnio zyskały sporą sławę. Takie słoiczki można dostać dosłownie wszędzie i nie są drogie. Posiadają kolorowe nakrętki z różnorakimi wzorami, co nie tylko stanowić może część dekoracji podczas garden party, ale także pozwoli zaproszonym na identyfikację własnego kubeczka. W środku tej nakrętki znajduje się dziurka, a w niej słomka. Wlać tam można lemoniadę albo smoothie czy koktajl domowej roboty.

Nosidełko do piwa


Na przyjęciach na świeżym powietrzu bardzo często jest obecne piwo. Jeśli więc zapraszasz dużą grupę osób, warto zastanowić się nad kupnem nosidełka do piwa, które pozwoli na sprawne przeniesienie dużej ilości butelek. Dzięki temu nie będziesz musiał wiele razy wracać się do domu, a goście dostaną swoje napoje w równym czasie.


Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel