Blog

Jak upamiętnić narodziny dziecka?
Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie, które wiąże się z wieloma emocjami. Co więcej, dom powiększa się nie tylko o jedną osobę (w postaci niemowlęcia), ale zwykle wypełnia się gośćmi, którzy są ciekawi nowego członka rodziny, chcą go odwiedzić, zobaczyć i obdarować prezentami. Każdy rodzic jest wówczas bardzo dumny i chciałby w jakiś sposób upamiętnić te chwile. W szczególności, jeśli jest to pierwsze dziecko w rodzinie. W jaki sposób można to zrobić, jak chociaż na moment zatrzymać czas i móc wracać do tego wyjątkowego dnia? Jest na to parę, prostych sposobów. Trzeba zaopatrzyć się po prostu w kilka przedmiotów, które pomogą uwiecznić narodziny.
Czytaj więcej
5 prezentów na Walentynki dla niej i 5 prezentów dla niego
Walentynki to wyjątkowe święto dla wszystkich par. Czternasty luty to dzień miłości i pojednania. Z tego względu wszyscy zakochani dużo wcześniej zaczynają planować co będą robić w tym czasie i jak zorganizują romantyczny wieczór tylko we dwoje. Rzecz jasna, z tej okazji pary powinny także kupić sobie nawzajem jakieś prezenty. Nie muszą być wyszukane i drogie,  równie dobrze mogą być drobne, lecz liczy się gest. Trzeba pokazać ukochanej osobie, że jest ważna i pamięta się o niej. Poniżej zostaną przedstawione propozycje na upominek na Walentynki dla kobiety oraz dla mężczyzny.
Czytaj więcej
Personalizowana zastawa - każdy pije jak lubi
„Kawa czy herbata?” – to częste pytanie, które usłyszy każdy gość albo uczestnik większego wydarzenia, a nawet zwykły klient restauracji. Kawa dla wielu ludzi stanowi coś w rodzaju rutyny, nie wyobrażają sobie bez niej dnia. Herbata natomiast jest jej idealnym dopełnieniem, w sytuacji, kiedy nie może się albo po prostu nie chce się pić kofeinowych napojów. To doskonały sposób na rozgrzanie się.
Czytaj więcej
Upominki pomagające wytrwać w noworocznych postanowieniach
„Nowy Rok – nowy/nowa ja”. Wiele razy każdy to sobie powtarzał wraz z rozpoczęciem stycznia. Niestety, zazwyczaj kilka miesięcy, albo nawet tygodni później plany i postanowienia spadały na drugi plan, pojawiało się coraz więcej wymówek oraz ustępstw. W końcu owe „wyjątki” stają się regułą, a ułożone wcześniej wymagania względem swojej osoby znikają wraz z myślą, że i tak się nie uda albo, że spróbuje się za rok.
Czytaj więcej
pixel