5 prezentów na Walentynki dla niej i 5 prezentów dla niego

2018-01-18
5 prezentów na Walentynki dla niej i 5 prezentów dla niego

Walentynki to wyjątkowe święto dla wszystkich par. Czternasty luty to dzień miłości i pojednania. Z tego względu wszyscy zakochani dużo wcześniej zaczynają planować co będą robić w tym czasie i jak zorganizują romantyczny wieczór tylko we dwoje. Rzecz jasna, z tej okazji pary powinny także kupić sobie nawzajem jakieś prezenty. Nie muszą być wyszukane i drogie, równie dobrze mogą być drobne, lecz liczy się gest. Trzeba pokazać ukochanej osobie, że jest ważna i pamięta się o niej. Poniżej zostaną przedstawione propozycje na upominek na Walentynki dla kobiety oraz dla mężczyzny.

Pierwsza propozycja dla niej – ozdobna filiżanka

Na rynku można dostać wiele różnych rodzajów filiżanek, które wbrew pozorom mogą stać się niezwykle romantycznymi podarunkami. Można kupić komplet w raz z dołączoną podstawką. Wiele firm produkujących tego typu przedmioty oferuje umieszczenie indywidualnego obrazka lub napisu na naczyniu.

Filizanka-z-nadrukiem-Idealna-zona-12353_4

Filizanka-z-nadrukiem-Idealna-zona-12206_2

Druga propozycja dla niej – kwiaty

Jest to tradycyjny i mało oryginalny pomysł na prezent, ale z całą pewnością ucieszy każdą kobietę. Warto stworzyć elegancki bukiecik i przyozdobić go niewielkimi dodatkami, takimi jak czerwone wstążki.

Trzecia propozycja dla niej – piosenka lub wiersz

To sprawdzi się tylko w przypadku, kiedy partner jest utalentowany pod względem muzycznym lub potrafi pisać liryki. Na pewno wzruszy ją utwór dedykowany tylko jej i doceni pracę, jaką włożył w to jej ukochany.

Czwarta propozycja dla niej – romantyczny wyjazd lub kolacja w nietypowej restauracji

Prezent nie musi być wcale materialny, równie dobrze partnerkę swoją można zabrać w jakieś szczególne miejsce, które wiele znaczy dla danej pary. Może to być między innymi restauracja, do której udali się na pierwszą randkę albo coś zupełnie nowego i oryginalnego jak zaproszenie na kolację przy świecach, która będzie miała miejsce na pokładzie statku.

Piąta propozycja dla niej – biżuteria

Ta opcja jest droższa od pozostałych. Jeśli mężczyzna decyduje się jednak na kupno ładnej biżuterii dla swojej partnerki, nie może oszczędzać i wybierać złej jakości produkty. Muszą pasować do stylu i gustu kobiety, a także być wygodne.

Pierwsza propozycja dla niego – ozdobny kubek

Działa to na tej samej zasadzie co filiżanka, tylko bardziej pasuje do osobnika płci męskiej. Również można dowolnie dobierać wzory oraz obrazki, które mają znajdować się na kubku. Jednym z pomysłów jest umieszczenie tam wspólnego zdjęcia.

Kubek-z-nadrukiem-Bujam-sie-w-Tobie-dla-Niego-12671_1

Kubek-Be-my-Valentine-dla-niego-8308_1

Druga propozycja dla niego – album ze zdjęciami

Spodoba się to dosłownie każdemu, więc równie dobrze może to być prezent dla kobiety. Podarowanie albumu ze wspólnymi zdjęciami to zawsze wspaniała pamiątka. Fotografie można ciekawie opisać i poukładać chronologicznie.

Trzecia propozycja dla niego – zegarek lub inna męska biżuteria

Bardzo modne stały się ostatnimi czasy grawerowane, męskie bransolety. Posiadają na przodzie kawałek metalu, na którym wyryty zostaje odpowiedni tekst.

Czwarta propozycja dla niego – własnoręcznie przygotowana kolacja

Na pewno samodzielnie ugotowane dania zrobią duże wrażenie na partnerze i doceni on poświęcony czas oraz zaangażowanie.

Piąta propozycja dla niego – bony na różne okazje

Jest to dość nietypowy pomysł, ale bardzo ciekawy. Można bowiem podarować ukochanemu bony (oczywiście własnoręcznie wykonane) na uściski, pocałunki, ścielenie łóżka, sprzątanie po obiedzie itp. Będzie mógł on je wykorzystać w dowolnej chwili.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel