3 propozycje prezentów dla par

2019-12-23
3 propozycje prezentów dla parŚwięta, parapetówki, rocznice, to okazje które niekiedy wymagają od nas prezentu dla dwojga. Miło jest je dostawać, ale równie miło, lub nawet milej, jest je dawać. Często mamy jednak problem z wyborem odpowiednich upominków, a zależy nam przecież, aby się spodobały i wywołały uśmiech na twarzy. Niekiedy dobrym pomysłem jest kupno wspólnego prezentu dla pary, np. rodziców, dziadków, siostry i jej męża itp. Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie i co można podarować parze? Oto kilka propozycji.

Dlaczego prezenty dla par?

Prezenty dla par mają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim dzięki takiemu rozwiązaniu musimy myśleć tylko nad jednym upominkiem, a nie dwoma. Oprócz czystko praktycznej strony istotna jest też wysoka oryginalność takiego pomysłu. Z pewnością znacznie rzadziej dostaje się wspólne prezenty niż indywidualne upominki. Poza tym może to integrować parę, sprawić, że związek z długim stażem „odmłodzi się”. Ponadto wspólny prezent niweluje problem wyboru podobnych np. pod względem kosztów dwóch podarunków. Jeśli bowiem mamie kupimy bardzo drogi prezent, a tacie drobnostkę, może wypaść to nieco niezręcznie.

Zestaw kieliszków do wina

Jednym z pomysłów na idealny prezent dla pary jest zestaw dwóch kieliszków do wina. Można do nich dołączyć również butelkę z wysokiej jakości trunkiem. Taki upominek z pewnością każdej parze umili długie wieczory. Może stanie się inspiracją do zorganizowania romantycznej kolacji dla dwojga? Poza tym tego typu zestawy prezentują się bardzo elegancko. Ponadto można wybrać kieliszki ze specjalnymi napisami, np. „Mąż”, „Żona”, imionami, zabawnymi hasłami i grafikami.
Kieliszki do wina Żona idealna i doskonały Mąż prezent na ślub

Spersonalizowane kubki dla par

Jeżeli wolimy kupić coś niezwiązanego z alkoholem to warto zdecydować się na dwa spersonalizowane kubki. To bardzo praktyczny i potrzebny prezent, a zarazem atrakcyjny pod względem wizualnym. Dostępnych jest naprawdę wiele zestawów kubków dla par z rozmaitymi grafikami, napisami itp. Jeśli wiemy, że obdarowani mają poczucie humoru, można kupić im kubki z zabawnymi hasłami, np. „Mąż ma zawsze rację” i „Żona zawsze wie lepiej”. Dzięki takiemu upominkowi para będzie mogła wspólnie celebrować poranną i popołudniową kawę. Jeżeli nie chcemy kupować tradycyjnych kubków, możemy wybrać kubki termiczne, które bardzo długo utrzymują temperaturę płynu. Są one doskonałe np. dla osób uwielbiających wspólnie podróżować, wędrować po górach itp.
Dwa kubki mąż ma racje żona wie lepiej

Pudełko na herbatę dla pary

Niejako związany z powyższą propozycją jest kolejny pomysł na prezent dla dwojga, a mianowicie drewniane pudełko na herbatę. Jest ono bardzo gustowne i nie tylko ma zastosowanie praktyczne, ale i może stanowić wyjątkową ozdobę kuchni lub salonu. Warto spersonalizować taki upominek i zamówić pudełko z wygrawerowanymi inicjałami zakochanych i np. datą ich ślubu. W środku znajdują się natomiast saszetki przepysznej herbaty Lipton w różnych smakach. Długie rozmowy przy aromatycznym napoju i spojrzenia w oczy z pewnością zjednoczą parę i ponownie rozpalą płomień miłości.
Pudełko z herbatą Lipton inicjały data
pixel