5 najlepszych prezentów dla mężczyzny

2017-09-21
5 najlepszych prezentów dla mężczyzny

Prezent dla mężczyzny? W pierwszej chwili może być trudno znaleźć coś interesującego, jednakże propozycji może być mnóstwo. Oto upominki-pewniaki, wśród których znajdzie się coś dla każdego mężczyzny.

Elegancki portfel skórzany

Panowie zazwyczaj lubią praktyczne prezenty. Znacznie łatwiej także wśród właśnie takich znaleźć coś, co będzie naprawdę trafione. Takie prezenty dla mężczyzny to może być na przykład praktyczny skórzany portfel. Jeżeli nie chcesz, aby upominek był zwyczajny i bez duszy – wybierz model z inicjałami lub ze znakiem zodiaku. Dobrej jakości, ponadczasowe akcesoria będą pasować każdemu. To świetny upominek nie tylko dla szykownego biznesmena, ale i dla młodego chłopaka.

Portfel-meski-PUCCINI-z-inicjalami-8462_2


">Portfel-meski-ze-znakiem-zodiaku-6194_1

Spersonalizowany kufel na prezent

Przyjęło się, że to mężczyźni przodują w umiłowaniu złotego trunku. A jeżeli ktoś jest amatorem piwa, obecnie spotykanego w wielu odmianach zarówno z największych zakładów, jak i rzemieślniczych browarów – z pewnością będzie ono smakować lepiej z niepowtarzalnego kufla. Wśród wielu kufli z grawerem wybrać możesz najbardziej oddający charakter obdarowanego model. Z pewnością będzie to wspaniały prezent dla mężczyzny, który skorzysta z niego, relaksując się w piątek po pracy czy zapraszając kumpli.

Karafka do whisky

Jeżeli mówimy o trunkach, to alternatywą może być karafka do whisky – prezent taki spodoba się panom, którzy rozsmakowali się w tym trunku. Niezrównaną przyjemnością będzie nalewanie go do szklanki z eleganckiej karafki zamiast z fabrycznej butelki – od razu zdaje się nabierać jeszcze większej szlachetności. Tym bardziej, jeśli będzie to karafka spersonalizowana. Wybierać możesz spośród różnych opcji – na przykład karafka do whisky z monogramem i imieniem, z dobrym rocznikiem, czyli rokiem urodzenia obdarowanego, albo też jednym z różnych zabawnych haseł.

Karafka-do-whisky-Monogram-imie-8854_2


Karafka-do-whisky-Diament-9588_2


Karafka-do-whisky-Alkohol-nie-jest-odpowiedzia-11677_3

Akcesoria sportowe na prezent dla mężczyzny

Jeżeli z kolei największą miłością Twojego mężczyzny jest sport, to problem co kupić w prezencie można uznać za rozwiązany. Wystarczy wybrać jakieś akcesoria, które posłużą mu podczas treningu. Prezent dla sportowca nie wymaga wcale dogłębnej wiedzy z zakresu uprawianej przez niego dyscypliny. Na pewno dla każdego pomocny będzie bidon sportowy – zwłaszcza spersonalizowany. Trenujących w plenerze ucieszyć mogą odblaski, a zapalonego biegacza, startującego w otwartych zawodach – pas na numer startowy. Ćwiczącemu biegi przełajowe czy kochającemu wypady w góry mężczyźnie podarować możesz również silikonową opaskę na rękę. Może ona pełnić dwie funkcje – pozwoli wszędzie i zawsze pokazać miłość do swojej pasji, ale może też być bransoletką ratunkową, która w razie wypadku pozwoli skontaktować się z bliskimi albo szybko poznać grupę krwi czy konieczność podania leków.

Pas-na-numer-startowy-z-kieszonka-9338_6

Zdjęcie w ramce

Czymś, co z pewnością ucieszy każdego pana, jest zdjęcie w ramce – partnerki lub wspólne. Wybierz więc Waszą ulubioną wspólną fotografię z wakacji, poproś zaufaną osobę o zrobienie Tobie portretów albo nieco odważniejszej sesji lub wybierz się do profesjonalnego studia fotograficznego. Na koniec kup odpowiednią ramkę do zdjęcia – i prezent dla mężczyzny gotowy. Artystyczny portret albo szczęśliwe wspólne zdjęcie może zabrać ze sobą do pracy i postawić na biurku. Jeżeli zdecydujesz się na ujęcia nieco bardziej odważne, to najlepszym miejscem dla nich będzie ściana sypialni.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
pixel