5 powodów, dlaczego warto spersonalizować prezent

2019-10-04
5 powodów, dlaczego warto spersonalizować prezentOkazji do obdarowania bliskiej osoby drobnym lub większym podarunkiem nie brakuje. Imieniny, urodziny, święta branżowe i jubileusze – każdą chwilę warto celebrować i upamiętniać okazjonalnymi upominkami. Polecamy wykorzystać do tego spersonalizowane prezenty. Oto 5 powodów, dla których warto skorzystać z tej propozycji.

Indywidualny charakter prezentu

Niewątpliwą zaletą, jaką ma spersonalizowany prezent, jest jego indywidualny charakter, dopasowany do konkretnej osoby. Nawet jeśli dany przedmiot jest popularnym i powszechnie używanym na co dzień gadżetem, to po spersonalizowaniu staje się unikatem. Gwarantuje to m.in. wygrawerowana sekwencja z przekazem, adresowana np. do rodziców, współmałżonka, przyjaciół, nauczyciela opatrzona dodatkowo imieniem osoby, do której trafić ma podarek.

Kalendarz z nadrukiem- pamięć podręczna

Upamiętnienie konkretnego wydarzenia

Pamięć bywa zawodna i z czasem zaciera się pamięć o tym, przy jakiej okazji i od kogo otrzymaliśmy dany przedmiot. Personalizacja prezentów to świetny sposób, by uniknąć takiej sytuacji. Wręczony np. przy okazji ślubu zestaw kieliszków do wina dla dwojga z wygrawerowaną na nich datą wstąpienia na wspólną drogę życia i imionami małżonków nie pozwoli im zapomnieć o jednym z ważniejszych wydarzeń w ich życiu. Uwiecznione w ten sposób życzenia będą towarzyszyć parze za każdym razem, gdy sięgną po kieliszki.

Kieliszki do wina- Żona idealna i doskonały Mąż- prezent na ślub

Prezent pomoże poczuć się wyjątkowo

Nawet drobny przedmiot wręczony bez okazji potrafi skutecznie poprawić humor. Może to być gadżet do codziennego użycia w domu, po który często się sięga i czyta umieszczone na nim słowa.

Spersonalizowana torba na zakupy z umieszczonym na nim imieniem mamy to świetny wyraz wdzięczności za trud i poświęcenie włożone w pracę na rzecz rodziny. Nie pozostawi jej wątpliwości, że bliscy doceniają to, co dla nich robi każdego dnia. Dodatkowo będzie mogła z dumą pochwalić się tym w drodze po zakupy.

Torba na zakupy dla najlepszej mamy

Upominek odpowiadający indywidualnym potrzebom

Kolejnym powodem, dla którego warto postawić na spersonalizowany prezent, jest możliwość wybrania przedmiotu odpowiadającego indywidualnym potrzebom obdarowanej nim osoby. Przykładem niech będzie tu bidon motywacyjny dla biegacza – w kryzysowym momencie doda sił i energii do dalszych treningów oraz poprawiania swoich wyników. Słowa skierowane do konkretnej osoby, a taką możliwość daje personalizacja prezentu, mają podwójną moc. Nie pozostawiają wątpliwości, że podarek był przemyślanym, a nie przypadkowym wyborem.

Bidon motywacyjny dla biegacza

Prezent chwytający za serce

Nie od dzisiaj wiadomo, że do serca najszybciej trafiają prezenty wykonane własnoręcznie, z myślą o jednej, konkretnej osobie. Do tego potrzebny jest jednak talent artystyczny i zdolności manualne. Alternatywą dla osób, które nie mają tych cech, są prezenty spersonalizowane.

Nawet maleńki brelok do kluczy, po który sięga się wielokrotnie w ciągu dnia, nabierze ogromnej wartości, gdy jego właściciel nie będzie miał wątpliwości, że gadżet został wybrany z myślą o nim. Wystarczy wygrawerować na nim sekwencję odnoszącą się do jego cech charakteru, zainteresowań lub pasji i okrasić je imieniem osoby, do której trafi prezent.

Brelok drewniany z imieniem - Jesteś moim całym światem
pixel