5 propozycji na prezent z okazji Dnia Kobiet

2019-02-12
5 propozycji na prezent z okazji Dnia Kobiet8 marca dla wielu mężczyzn jest dosyć kłopotliwym dniem. Obchodzimy wówczas Dzień Kobiet i na głowach wszystkich panów spoczywa obowiązek kupna odpowiedniego prezentu. Wielu z nich uważa, że nie jest to proste zadanie, bo kobiety są zbyt wymagające. Może się jednak okazać, że prosty, lecz przemyślany podarunek będzie strzałem w dziesiątkę i zachwyci każdą przedstawicielkę płci pięknej. Podpowiadamy jaki upominek podarować z okazji Dnia Kobiet.

1. Deska kuchenna do zadań specjalnych

Jeśli Twoja druga połówka uwielbia spędzać czas w kuchni, przyrządzając coraz to nowsze i bardziej wykwintne dania i ciasta, to warto kupić jej tematyczny prezent, który jej się przyda. Dobrym pomysłem jest podarowanie jej dużej i wygodnej deski do krojenia. Są nawet modele z dołączonym w zestawie nożem, dzięki czemu każdy składnik zostanie dokładnie pokrojony. Co więcej, ze względu na elegancki wygląd, na desce można podawać gościom przysmaki (takie jak sery i wędliny).

Deska kuchenna - W tej kuchni czaruje...

2. Zabawny fartuszek do gotowania

Kolejnym pomysłem związanym z gotowaniem jest ochronny fartuch, który skutecznie zabezpieczy ubrania ukochanej przed poplamieniem. Wybór wzorów jest naprawdę szeroki. Ciekawym rozwiązaniem jest zainwestowanie w zindywidualizowany fartuszek, na którym widnieć będzie nie tylko zabawny napis i kolorowy rysunek, ale także imię obdarowanej. Wystarczy podać je nam podczas zamówienia, a my zajmiemy się resztą. Taki prezent sprawi wybrance podwójną radość.

Zestaw fartuch + kubek

3. Prywatny notatnik i kalendarz

Kobiety znane są z tego, że muszą mieć wszystko zaplanowane i uporządkowane. Chociaż lubią niespodzianki, to gdy chodzi o sprawy organizacyjne, spotkania, ważne zadania do wykonania i obowiązki, to nic nie powinno się wychylać poza ściśle ułożony harmonogram. Dlatego Twojej wybrance na pewno przyda się porządny kalendarz i notes. Często funkcje obu tych przedmiotów są połączone w jedno. Na górze dziennika znajdują się poszczególne dni wraz z dopiskami, a na dole dużo miejsca na notatki. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Taki kalendarz może być zabierany dosłownie wszędzie, z całą pewnością zmieści się w niejednej torebce. Dzięki temu ważne informacje i umówione daty zostaną od razu zapisane i nie wylecą z głowy. Modele, które są oprawione skórą lepiej się sprawdzą, ponieważ cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia, a co więcej – profesjonalnie wyglądają.

Kalendarz z nadrukiem- czerwone szpilki

4. Skórzany portfel dla Niej

To zawsze trafiony prezent ze względu na swoją funkcjonalność. W kobiecym portfelu (tak jak i torebce) można znaleźć przeróżne rzeczy. Dlatego musi być pojemny i posiadać wiele kieszonek. Lepiej zainwestować w wytrzymały model, ktoóry będzie służył i cieszył właścicielkę przez wiele lat. Świetnie sprawdzą się więc wszelkiego rodzaju portfele wykonane ze skóry naturalnej.

Portfel damski ze znakiem zodiaku

5. Elegancka filiżanka na kawę

Na kawę czy herbatę zawsze znajdzie się chwila wolnego czasu. To idealna forma relaksu podczas przerwy w pracy. Każdej kobiecie przyda się zarezerwowana wyłącznie dla niej filiżanka, w której będzie mogła przygotować swój ulubiony napój.

Filiżanka- nie potrzebuję motywacji tylko kawy
pixel