6 propozycji na prezent z okazji 18. urodzin

2019-08-30
6 propozycji na prezent z okazji 18. urodzinOsiemnaste urodziny są szczególnym wydarzeniem w życiu młodej osoby. Tego dnia dołącza ona oficjalnie do grona osób pełnoletnich. Zazwyczaj wydarzeniu towarzyszą imprezy rodzinne i zabawa w gronie znajomych. Prezent z okazji osiemnastki powinien być wyjątkowy. Możesz podarować jubilatowi elegancki drobiazg bądź przedmiot upamiętniający dzień, w którym wkroczył w dorosłość lub zabawny gadżet. Przedstawiamy Ci kilka propozycji podarunków idealnych na osiemnaste urodziny.

1. Eleganckie skórzane etui na pióro

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu na osiemnastkę doskonałym pomysłem jest stylowe etui na pióro. Ten wyjątkowy gadżet możesz ozdobić dedykacją specjalnie dla jubilata. Taki upominek może być wspaniałą pamiątką ważnego wydarzenia, jakim są osiemnaste urodziny.

Skórzane etui na pióro Wittchen ciemny brąz

2. Grawerowany portfel na prezent

Portfel jest niezwykle uniwersalnym prezentem. Świetnie nadaje się na osiemnastkowy upominek. Stylowy skórzany portfel ozdobiony pamiątkowym grawerunkiem z pewnością będzie długo służył obdarowanej osobie. Nie zapomnij wrzucić do niego przysłowiowego grosika na szczęście. Jeżeli chcesz podarować jubilatowi gotówkę na pierwsze dorosłe wydatki, możesz dodatkowo umieścić w portfelu nieco pieniędzy.

Skórzany portfel męski Marco z grawerem

3. Męski lub damski niezbędnik

Eleganckim prezentem z okazji osiemnastych urodzin dla młodego mężczyzny może być niezbędnik wyposażony w portfel z wysokiej jakości skóry, kartę survivalową i stylowy mosiężny brelok. Taki zestaw umieszczony w metalowym pudełku prezentuje się niezwykle estetycznie. Praktyczne elementy niezbędnika na pewno przydadzą się obdarowanemu jubilatowi w wielu sytuacjach. W kobiecej wersji zestawu - zamiast karty survivalowej - znajduje się stylowy długopis. Możesz spersonalizować prezent na osiemnastkę poprzez dodanie okolicznościowego laserowego grawerunku na portfelu.

Zestaw prezentowy dla kobiety - portfel, brelok, długopis

4. Pamiątkowa statuetka na urodziny

Osiemnaste urodziny to dzień godny zapamiętania. Możesz sprawić jubilatowi prezent-pamiątkę, dzięki której długo będzie wspominał to wyjątkowe wydarzenie. Doskonale w tym celu sprawdzi się specjalna statuetka. Na grubym szklanym bloku umieszczone jest zdjęcie np. obdarowanej osoby i wygrawerowana data. Dobrym pomysłem jest wykonanie fotografii wszystkich uczestników imprezy urodzinowej i wręczenie ozdobionej nim statuetki w formie pamiątki w późniejszym czasie.

Szklana statuetka z Twoim zdjęciem i grawerem

5. Nosidełko na piwo

Wraz z ukończeniem 18. roku życia młody człowiek może legalnie spożywać alkohol. Jeżeli szukasz pomysłowego prezentu na osiemnastkę znajomego, możesz podarować mu zabawne nosidełko na piwo. Szczególnym atutem upominku jest spersonalizowany grawerunek i zabawne hasło nadrukowane na jednej ze ścianek gadżetu. Nie zapomnij wypełnić swojego prezentu sześcioma butelkami dobrego piwa. Możesz również w formie żartu uzupełnić nosidełko butelkami z mlekiem.

Nosidełko na piwo z grawerem

6. Grawerowane pióro na prezent

Eleganckie pióro ozdobione okolicznościowym grawerunkiem stanowi wyjątkowo stylowy prezent. Być może będzie to pierwsze wysokiej jakości akcesorium piśmiennicze w życiu młodego człowieka. Taki stylowy drobiazg stanowi doskonałą pamiątkę osiemnastych urodzin. Możesz życzyć jubilatowi, by podarowane przez Ciebie pióro przyniosło szczęście podczas egzaminu dojrzałości lub sprzyjało sukcesom naukowym bądź zawodowym.

Pióro Parker URBAN
pixel