Co kupić z okazji rocznicy ślubu?

2018-08-27
Co kupić z okazji rocznicy ślubu?Papierowe, szklane czy srebrne – nieistotne! Gody, czyli inaczej rocznica małżeńska musi być celebrowana, o czym wie każda kobieta i powinien wiedzieć także każdy mężczyzna. Warto tego dnia obdarować drugą połówkę czymś unikalnym, jednocześnie będącym podzięką za wspólnie przeżyte chwile i spędzony czas. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezent z okazji rocznicy ślubu.

Kieliszki do wina

Małżeństwo oznacza dzielenie wolnego czasu na pół i robienie wszystkiego wspólnie. Kolacje we dwoje, wieczór przed telewizorem, spacer o zachodzie słońca. Wszystkie te chwile mogą być jeszcze piękniejsze i niezapomniane z butelką wina. Doskonałym prezentem będą więc kieliszki, z których wraz z mężem lub żoną będziemy wspólnie spożywać alkohol. Taki upominek może zostać ponadto spersonalizowany, np. na szkle możemy wygrawerować datę ślubu czy imiona małżonków wraz z wyznaniem miłości.

Kieliszki-do-wina-Mr-Mrs-13833_2

Skarbonka na potrzeby malucha

Narodziny dziecka stanowią ukoronowanie małżeństwa i jedną z najważniejszych chwil w życiu kobiety. Jak każde wielkie wydarzenie pociągają za sobą koszty finansowe, które ponieść muszą dzielni rodzice. Wspaniałym prezentem dla partnera, będącym jednocześnie subtelnym komunikatem od przyszłej mamy, może być skarbonka z napisem „Na potrzeby malucha”. Tak obwieszczone narodziny nowego członka rodziny wywołają uśmiech na twarzy każdego mężczyzny i będą doskonałym stymulantem do prac nad przygotowaniem się do roli rodzica.

Skarbonka-na-potrzeby-malucha-12815_2

Ramka na zdjęcie ślubne

Ślub to jedno z największych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Powrót po latach do wydarzeń z tamtego dnia to wspaniała, sentymentalna podróż. W ułatwianiu tego pomagają najczęściej zdjęcia. Kapitalnym prezentem z okazji rocznicy ślubu będzie więc ramka zdjęciowa. Pozwoli ona wybrać i zachować jeden z najpiękniejszych kadrów z tamtego wspaniałego dnia. Ramka ma możliwość personalizacji – nadruk obejmuje zarówno imiona małżonków, jak i datę ślubu.

Ramka-na-zdjecie-slubne-Obraczki-11700_3

Kubki małżeńskie

Śniadanie jako podstawowy posiłek w ciągu dnia powinno być przygotowane z namaszczeniem i odpowiednią dozą miłości, zwłaszcza w małżeństwie. Wspólne przygotowywanie jedzenia, pakowanie lunchu czy w końcu picie razem kawy lub herbaty może stać się pięknym rytuałem małżeńskim. W celebracji tego codziennego święta mogą pomóc kubki przypominające o podziale ról męża i żony z uchwytami w kształcie serca. Kolorowe, humorystyczne nadruki oraz możliwość spersonalizowania sprawiają, iż jest to doskonały prezent na rocznicę ślubu, ale również inne, wyjątkowe daty dla dwojga.

Dwa-kubki-maz-ma-racje-zona-wie-lepiej-10703_1

Tabliczka dla żony

Tabliczki wieszane w naszym domu zwykle mają charakter informacyjny lub motywacyjny. Dają nam pozytywnego kopa na cały dzień lub w sposób humorystyczny zawiadamiają gości, że oto trafili do naszego królestwa. W małżeństwie również liczy się dobre informowanie drugiej połówki oraz humor spajający związek. Tabliczka z napisem: „Dobra żona powinna umieć 70 rzeczy – gotować i 69” to nieco bardziej rubaszny pomysł na prezent w rocznicę ślubu. Mąż wręczający taki podarek z pewnością będzie mógł liczyć na uśmiech żony, a może i coś więcej…

Tabliczka-z-nadrukiem-Dobra-zona-powinna-12333_1
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel