Co podarować dziecku na Święta? Przegląd pomysłów

2018-11-30
Co podarować dziecku na Święta? Przegląd pomysłówŚwięta za pasem, więc pora zacząć poszukiwania prezentów dla najbliższych. Bardzo często osobami do obdarowania są dzieci. Znalezienie podarku, który wywoła uśmiech zadowolenia na twarzach malucha lub nastolatka, może stanowić trudność. Postaramy się podpowiedzieć Wam, jakim upominkiem z pewnością sprawicie radość najmłodszym członkom rodziny.

Pluszak do przytulania

Młodsze dzieci kochają mięciutkie maskotki. Puchaty miś ubrany w zabawny sweterek z pewnością sprawi przyjemność obdarowanemu maluchowi. Na stroju misia umieszczony jest zabawny napis lub grafika nawiązująca do świąt. Istnieje możliwość do proponowanego motywu graficznego dołączyć imię przyszłego właściciela zabawki.

Mis-pluszowy-Wesolych-Swiat-10256_3

Pudełeczko ze słodką zawartością

Większości osób trudno oprzeć się pokusie, jaką stanowią pyszne świeże krówki. Dzieciaki starsze i młodsze na ogół lubią słodycze, dlatego proponujemy podarować im na święta pięknie ozdobione drewniane pudełko wypełnione łakociami. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że na opakowaniu można umieścić imię osoby, której chcemy dać prezent. Po zjedzeniu krówek, pudełeczko z drewna doskonale sprawdzi się jako pojemnik na drobiazgi, biżuterię lub po prostu sekretny schowek na inne słodycze.

Drewniane-pudelko-z-krowkami-Panda-13569_2

Pamiętnik do zapisywania tajemnic

Nastolatki często prowadzą pamiętniki, w których opisują ciekawe wydarzenia, przemyślenia i najskrytsze sekrety. Jeżeli szukamy prezentu dla kilkunastoletniej młodej damy, pamiętnik w twardej bambusowej oprawie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Na okładce wygrawerowana jest grafika nawiązująca do przeznaczenia notesu oraz imię właściciela. Warto podkreślić, że pamiętnik nie jest prezentem zarezerwowanym wyłącznie dla dziewczynek!

Notes-bambusowy-Pamietnik-TOP-SECRET-9488_1

Zabawna tabliczka na drzwi

Niezależny nastolatek często traktuje pokój jak swoją bezpieczną twierdzę i bardzo irytuje się, gdy ktoś bez pytania chce naruszyć jej granice. Tabliczka z zabawnym napisem może być świetnym bożonarodzeniowym upominkiem dla młodego człowieka. Zawieszka jest nie tylko starannie wykonana, ale też bardzo praktyczna. Dzięki niej nastolatek może poinformować w humorystycznej formie innych domowników, że w danym momencie potrzebuje chwili prywatności.

Tabliczka-z-nadrukiem-Nie-wchodzic-nie-pukac-nie-budzic-SPIE-12347_1

Skarbonka dla oszczędnych

Warto od najmłodszych lat wyrabiać w dzieciach nawyk oszczędzania. Umiejętność odkładania pieniędzy jest bardzo przydatna w późniejszym dorosłym życiu. Aby zachęcić dziecko do odkładania kieszonkowego, warto podarować mu pięknie wykonaną skarbonkę. Podpisana imieniem dziecka i ozdobiona kolorowym obrazkiem puszka, z pewnością przypadnie do gustu obdarowanemu. Napis na skarbonce będzie przypominał o celu, na którego realizację gromadzone są pieniądze. Koniecznie przed zapakowaniem w kolorowy papier, wrzuć do środka nieco gotówki, aby stworzyć zaczątek przyszłych oszczędności młodego człowieka.

Skarbonka-na-marzenia-10472_3

Zabawka z drewna

Dla kilkulatka doskonałym prezentem pod choinkę może być drewniany traktor lub ciężarówka. Zabawki wykonane z naturalnego materiału wyróżniają się niezwykłą trwałością. Drewno jest o wiele przyjemniejsze w dotyku niż plastik i bardzo przyjazne dla dziecka. Wybrany pojazd ma zamocowaną tablicę rejestracyjną, na której zostanie wygrawerowane imię jego przyszłego właściciela.

Zabawka-drewniana-Traktor-9971_5
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel