Co podarować mamie z okazji jej święta? 10 pomysłów

2019-04-29
Co podarować mamie z okazji jej święta? 10 pomysłówDzień Matki to wyjątkowa data w kalendarzu. To okazja, by pokazać swojej mamie, jak bardzo ją się kocha i docenia wszystko, co dostało się od niej w życiu. Co wybrać na upominek, by sprawić mamie przyjemność?

1. Fartuszek kuchenny dla królowej dobrego smaku

Każda mama, która dobrze czuje się w kuchni i swoich najbliższych lubi rozpieszczać własnoręcznie przygotowanym jedzeniem, ucieszy się z wesołego fartuszka. Wydrukowane imię Królowej Kuchni nie pozostawi wątpliwości, do kogo należy ten zaszczytny tytuł.

Personalizowany fartuszek kuchenny to doskonały prezent na Dzień Matki dla każdej mamy, która docenia praktyczność otaczających ją przedmiotów i poczucie humoru. Upominek pokaże, że dzieci pamiętają o tym wyjątkowym święcie i doceniają starania oraz talenty kulinarne mamy.

Fartuszek-Mama-Krolowa-dobrego-smaku-11124_2

2. Magnes na lodówkę z wesołym akcentem

Lodówka w wielu domach pełni nie tylko rolę magazynu dla szybko psujących się produktów spożywczych, ale też podręcznego notesu. Tu trafiają notatki o sprawach do załatwienia i pisana od ręki lista zakupów.

Każdej mamie, która wiesza na lodówce np. obrazki stworzone przez swoje pociechy lub zdjęcia najbliższych, przyda się personalizowany magnes, którym warto urozmaicić prezent na Dzień Matki. To ciekawy dodatek do bukietu pachnących kwiatów lub pudełka ulubionych czekoladek. Taki magnes nie pozostawi wątpliwości o wdzięczności dziecka za trud włożony w w jego wychowanie. Wyznanie z przymrużeniem oka wywoła uśmiech na twarzy mamy za każdym razem, gdy na nie spojrzy.

Magnes-na-lodowke-Dobra-Robota-Mamo-12791_2

3. Pudełko z herbatą

Propozycją na prezent na Dzień Matki wręczany miłośniczce popołudniowego relaksu z filiżanką herbaty w dłoni jest kolorowe pudełko, którego zawartość rozgrzeje mamę w chłodny dzień. Warto po nie sięgnąć, jeśli dodatkowo chce się rozgrzać serce mamy miłym słowem. Pudełko z herbatą ozdobiono bowiem kolorowym nadrukiem z sekwencją, a imię przyszłej właścicielki nie pozostawi wątpliwości, że są to słowa skierowane właśnie do niej. Eleganckie, starannie wykonane pudełko z drewna będzie ciekawą ozdobą kuchni i posłuży mamie przez wiele lat do przechowywania ulubionej herbaty.

Pudelko-z-herbata-Tulipany-dla-Mamy-11127_1

4. Kubek dla Supermamy

Superbohaterowie są idolami, z którym czasem się nie wyrasta. Często w takiej roli postrzega się swoją mamę. Z biegiem lat coraz bardziej docenia się trud i wysiłek, jaki wkłada ona w wychowanie swoich dzieci. Supermama powinna mieć swój superkubek, który każdego dnia przypomni jej, jak wyjątkową jest kobietą. To prezent na Dzień Matki, który może zastąpić tysiące słów wdzięczności i uznania. Z pewnością stanie się ulubionym kubkiem, z którym mama będzie rozpoczynać każdy kolejny dzień.

Kubek-Super-Mama-11006_1

5. Personalizowana deska kuchenna

Wiele mam lubi dostawać praktyczne prezenty. Do nich z pewnością zalicza się drewniana deska kuchenna. Warto dodać jej wyjątkowego charakteru i wygrawerować w drewnie sentencję adresowaną do tej jednej, jedynej mamy na świecie. Za każdym razem, gdy sięgnie po nią przygotowując poranne śniadanie będzie wiedziała, że dzieci doceniają ten gest i wiedzą, jak za niego podziękować.

Deska kuchenna z dedykacją może zastąpić tradycyjną kartkę z życzeniami. Ciekawie urozmaici każdy prezent na Dzień Matki. Jest świetnym dodatkiem np. do ulubionych czekoladek. Może też być oryginalnym elementem opakowania dla własnoręcznie upieczonych dla mamy babeczek lub ciastek.

Deska-kuchenna-z-nozem-9249_1

6. Kubek termiczny na prezent dla zabieganej mamy

Zapracowanej mamie, która każdy dzień spędza w biegu, przyda się kubek termiczny. Z nim zabierze ze sobą swoją ulubioną, aromatyczną kawę w każde miejsce bez obaw, że wystygnie i przestanie smakować. Taki prezent na Dzień Matki warto opatrzyć personalizowanym grawerem. Imię przyszłej właścicielki zestawione z informacją, że jest ona najlepszą mamą na świecie sprawi jej wiele przyjemności i wzruszeń. Elegancki kubek termiczny może towarzyszyć jej o każdej porze dnia oraz w każdym miejscu być okazją do dumy z kochających i doceniających ją dzieci. Bez wątpienia sprawi mamie wiele satysfakcji z dotychczasowych starań i doda energii na każdy kolejny dzień.

Kubek-termiczny-450ml-Best-Mom-ever-11199_5

7. Ramka na zdjęcie dla mamy

Zamiast tradycyjnej kartki z życzeniami, jako prezent na Dzień Matki można podarować ramkę z wyjątkowym zdjęciem. To świetna propozycja na upominek, pozwalająca przypomnieć chwilęe wspólnie spędzone przed laty i emocje, jakie im towarzyszyły. Elegancka ramka pozwoli mamie wyeksponować sentymentalną fotografię i mieć ją w zasięgu wzroku. Kolorowy nadruk przypomni jej, jak ważną osobą jest dla swoich dzieci i jak bardzo ją one kochają.

Ramka-pionowa-na-zdjecia-Najlepsza-Mama-na-swiecie-15419_1

8. Personalizowany bambusowy notes dla mamy

Jeśli mama lubi robić odręczne zapiski, idealnym dla niej prezentem na Dzień Matki będzie personalizowany notes bambusowy i pasujący do niego długopis. Estetycznie wykonany gadżet z pewnością znajdzie miejsce na podręcznej komodzie bądź biurku, a kolorowy nadruk na okładce ozdobi otoczenie. Spersonalizowany nadruk powie wszystkim, do kogo notes należy, a właścicielce sprawi dodatkową przyjemność z posiadania czegoś, co zostało wybrane z myślą konkretnie o niej. Podarowany przez dzieci prezent zyska dodatkową wartość i przywoła wiele sentymentalnych wspomnień spędzonych wspólnie z pociechami chwil.

Notes-bambusowy-Usmiech-jest-najlepszym-makijazem-11789_4

9. Szklana statuetka ze zdjęciem na prezent

Sentymentalne mamy lubią otaczać fotografiami swoich dzieci i związanymi z nimi pamiątkami. Jednym ze sposobów na ich wyeksponowanie jest szklana statuetka. Taki prezent na Dzień Matki nie tylko przywoła miłe wspomnienie z przeszłości, ale będzie również ciekawą, efektowną i ekskluzywną dekoracją pomieszczenia, w którym mama lubi przebywać. Statuetkę można spersonalizować i umieścić na niej np. ważną datę z informacją, czego dotyczy upominek. Zatopione w szkle zdjęcie dzieci lub wykonany przez nie obrazek sprawi wiele radości i przyniesie dużo wzruszeń mamie.

Szklana-statuetka-z-Twoim-zdjeciem-i-grawerem-11064_1

10. Przenośny ogródek dla mamy-ogrodniczki

Trudno wyobrazić sobie prezent na Dzień Matki, który wręcza się bez bukietu kolorowych kwiatów. Poszukiwaczom niebanalnych pomysłów i sposobów na obdarowywanie niespodziankami polecamy przenośny ogródek. Estetyczna, drewniana skrzyneczka z uchwytem świetnie sprawdzi się w roli eleganckiego opakowania roślin doniczkowych, które chce się podarować mamie w dniu jej święta. Skrzynkę warto spersonalizować i umieścić na deseczce grawer z imieniem przyszłej właścicielki oraz skierowanymi do niej słowami uznania za trud włożony w wychowanie.

Przenosny-ogrodek-8240_3
pixel