Co podarować nauczycielowi pod choinkę – 4 pomysły

2019-11-15
Co podarować nauczycielowi pod choinkę – 4 pomysłyŚwięta Bożego Narodzenia to duchowe i rodzinne przeżycie, ale także czas, w którym pragniemy obdarować ważne dla nas osoby upominkami. Czasami wystarczy drobiazg prosto od serca, aby uszczęśliwić drugą osobę. Oczywiście każdemu zależy na tym, by prezent spodobał się adresatowi i służył mu jak najdłużej, a także przypominał o nas. Wiele osób chciałoby podarować coś wyjątkowego swoim nauczycielom, ale ma problem z wyborem odpowiedniego upominku. Tymczasem możliwości jest naprawdę sporo.

Spersonalizowany kubek na prezent

Przyjęło się, że nauczyciel kojarzy nam się nie tylko z notesem, piórem, książką i kredą, ale również kubkiem. Chyba prawie każdy belfer ma go w swojej szafce. Ciężko bowiem jest mówić, na dodatek głośno, przez kilka godzin, bezustannie. Wówczas ciepła kawa czy herbata jest czymś absolutnie koniecznym i zbawiennym dla nauczycielskiego gardła. Świetnym prezentem pod choinkę będzie zatem unikalny kubek ze spersonalizowanym nadrukiem. Możemy np. zdecydować się na krótką dedykację lub hasło w stylu: „Najlepszy nauczyciel”. Do wyboru są także różne grafiki, zarówno wesołe, jak i eleganckie. Warto także wybrać kubek typowo świąteczny, który idealnie wpasuje się w grudniowy klimat.

Kubek dla nauczyciela - nauczanie początkowe

Kubek termiczny dla nauczyciela

Jeśli nasz nauczyciel ma już bardzo dużo kubków i niekoniecznie potrzebuje następnego warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu. Doskonałym prezentem może okazać się kubek termiczny. Pozwala on na długo utrzymać temperaturę napoju, dzięki czemu nie trzeba wypić całej herbaty naraz. Poza tym istnieje możliwość spersonalizowania takiego upominku za pomocą specjalnego grawera, np. z imieniem nauczyciela lub też podziękowaniami dla niego. Z pewnością prezent ten będzie zawsze przypominał o osobie, która go podarowała.

Kubek termiczny dla nauczyciela

Notes korkowy z dedykacją

Kolejnym rekwizytem nauczyciela jest notes. Musi przecież pamiętać o wszystkich sprawdzianach, uroczystościach, zajęciach dodatkowych. Poza tym trzeba gdzieś zapisać plan lekcji, numery telefonów do rodziców, składki na wycieczki itd. Z okazji świąt warto zatem zrobić nauczycielowi niespodziankę i podarować mu unikalny korkowy notes. Jego zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale i ekologiczne wykonanie. Całość prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo na okładce można wykonać spersonalizowany nadruk. Do notesu warto dołączyć równie unikalny długopis. Taki podarunek z pewnością przypadnie do gustu nauczycielowi biologii, przyrody, ale oczywiście nie tylko.

Notes korkowy dla nauczyciela - Chemia

Pióro Parker w skórzanym etui

Duża część nauczycieli lubi pisać piórem. Takie pismo prezentuje się elegancko, poza tym długopisy bardzo szybko się zużywają, a w piórze wystarczy wymienić nabój. Jest ono także niezwykle wygodne w użytkowaniu. Bez wątpienia porządne pióro, np. firmy Parker będzie idealnym prezentem gwiazdkowym dla nauczyciela od całej klasy. Cechuje je duża wytrzymałość, dzięki czemu będzie służyło naprawdę długo. Do pióra dołączone jest eleganckie skórzane etui. Istnieje również możliwość wykonania specjalnego pamiątkowego napisu.

Zestaw prezentowy dla nauczyciela etui skórzane Marco + pióro Parker
pixel