Drobiazgi, które zadowolą każdą teściową

2020-02-24
Drobiazgi, które zadowolą każdą teściowąTeściowe są jednymi z najczęściej pojawiających się postaci w żartach. Czasem rzeczywiście trudno jest dogadać się z matką ukochanej osoby, zwłaszcza mężczyzny, ale nic dziwnego. Gdy dwie kobiety kochają tego samego pana to konflikt gotowy. Na szczęście żarty są dość wyolbrzymione i wiele osób ma świetny kontakt ze swoją teściową, którą traktuje wręcz jak drugą matkę. Problemem może okazać się jednak wybór prezentu dla teściowej, a okazji przecież nie brakuje. Urodziny, rocznice, święta, Dzień kobiet. Jakie drobiazgi powinny przypaść jej do gustu?

Kalendarz kuchenny

Nowy rok już nadszedł, warto więc pomyśleć o kalendarzu. Tego typu gadżet przyda się w każdym domu. Teściowa z pewnością będzie zachwycona, gdy otrzyma piękny kuchenny kalendarz. Każda strona to jeden dzień, a oprócz dat znajdują się tam także informacje o świętach, imieninach, wschodzie i zachodzie słońca itp. Ponadto na drugiej stronie można znaleźć wspaniałe przepisy, porady, przysłowia. Kalendarz można bardzo łatwo zawiesić np. na ścianie. Dzięki niemu z pewnością teściowa nie zapomni o wizycie lekarskiej, urodzinach wnuczka, ważnym spotkaniu. Świetnym rozwiązaniem jest kupno takiego kalendarza na eleganckiej deseczce kuchennej. Upominek można ponadto spersonalizować imieniem właścicielki, grafiką, sympatycznym hasłem. To zarazem praktyczny prezent, jak i świetna ozdoba.
Kalendarz na deseczce z nadrukiem- podążaj za marzeniami

Deska drewniana z napisem

Kolejny prezent w klimacie kuchennym dla teściowej to unikalna drewniana deska do krojenia. Z pewnością przypadnie ona do gustu obdarowanej, ponieważ można ją spersonalizować za pomocą imienia oraz hasła, np. „Najlepsza kucharka”. Istnieje także możliwość wyboru specjalnej grafiki. Taka deska to bardzo przydatny prezent, a oprócz tego może także pełnić funkcję ozdobną. W ten sposób możemy również pokazać, że doceniamy umiejętności kulinarne naszej teściowej i chętnie kosztujemy smakołyków, które przyrządza. Bez wątpienia takim drobiazgiem wywołamy uśmiech na jej twarzy.
Deska drewniana "Najlepsza kucharka"

Elegancka filiżanka z nadrukiem

Niezwykle uniwersalnym prezentem jest elegancka filiżanka ze spersonalizowanym nadrukiem. Można ozdobić ją imieniem adresatki, specjalnym napisem, grafiką itp. Filiżanka prezentuje się bardzo gustownie i z pewnością przyda się każdej teściowej. Któż nie lubi wypić sobie ciepłej herbatki albo kawy w zimowy wieczór? Dzięki takiemu upominkowi bez wątpienia obdarowana osoba często pomyśli sobie o nas i doceni to, że o niej pamiętaliśmy. To doskonały prezent dla każdego, niezależnie od zainteresowań, charakteru itp. Nie musimy się więc obawiać, że okaże się nietrafiony.
Filiżanka z nadrukiem - Mama na medal

Worek na plecy z napisem

Z pewnością każda teściowa często robi zakupy. Niezależnie czy wybiera się po artykuły spożywcze, czy też zamierza odwiedzać sklepy odzieżowe, przyda się coś, w co włoży portfel, telefon oraz kupione rzeczy. Torebka może być nieco niekomfortowa, toteż warto pomyśleć nad jakąś alternatywą. Ostatnio bardzo modne zrobiło się noszenie worków na plecy. Są one bardzo lekkie, pojemne i praktyczne. Wykonano je z płótna, które niezwykle łatwo czyścić. Taki upominek warto dodatkowo spersonalizować imieniem oraz hasłem typu: „Potrzebuję 8 dnia tygodnia”. Teściowa na pewno doceni naszą kreatywność, a prezent będzie jej długo służył.
Worek na plecy - Potrzebuję 8 dnia tygodnia
pixel