Gadżety dla książkoholika

2018-08-13
Gadżety dla książkoholikaKażdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która książkę traktuje jak swojego najlepszego przyjaciela bądź członka rodziny. Śpi z nią, zabiera w dalekie podróże, bierze z nią kąpiele. Aby obdarować taką osobę zwykle udajemy się do księgarni i mamy kłopot z głowy. My jednak proponujemy szczyptę oryginalności. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne gadżety, które przydadzą się każdemu maniakowi książek, zaskoczą go i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy!

Kalendarz z nadrukiem

Mijają dni, miesiące, a książkoholicy pochłaniają coraz większe ilości literatury. Warto takim osobom wręczyć prezent, który uporządkuje ich życie i pozwoli zachować rozsądek w czasie poświęconym na czytanie. Kalendarz z nadrukiem – „Postanowiłem/am, że to będzie dobry rok” to nie tylko delikatna sugestia w związku z biciem kolejnych rekordów przeczytanych książek. To przede wszystkim organizer czasu, który pozwoli na zaznaczenie wszystkich najważniejszych dat, np. terminu oddania książek do biblioteki bądź premiery najnowszej powieści ulubionego autora. Dzięki takiemu prezentowi każdy książkowy maniak przeczyta swoje książki na czas!

Kalendarz-z-nadrukiem-w-tym-roku-podbije-swiat-12109_1

Kubek termiczny

Dla wielu z nas poranek bez choćby łyka kawy to droga przez mękę. Książkoholicy też borykają się z podobnym problemem. Aby móc czytać książki całymi dniami potrzebują odpowiedniego źródła energii. Kubek termiczny to idealny prezent dla wszystkich osób, które nie chcą rozstawać się z kawą lub innym ulubionym napojem nawet wtedy, gdy idą do ogrodu z książką bądź podróżują czytając. Przyda się on szczególnie w zimniejsze dni, w czasie jesiennej szarugi lub podczas długich, zimowych wieczorów pod kocem. Ponadto, prezent ten może być spersonalizowany odpowiednim imieniem za pomocą grawerunku laserowego.

Kubek-termiczny-kawa-rozumie-10391_2

Zakładka do książki

Są chwile w życiu każdego książkowego pożeracza, gdy musi odłożyć swoją ulubioną lekturę i ugotować obiad lub odebrać dzieci z przedszkola. Aby książkoholik mógł powrócić do lektury bez zapamiętywania, w którym miejscu skończył czytać, przyda mu się odpowiednia zakładka. Może to być widokówka, kawałek materiału lub obrazek. Świetnym pomysłem na podarunek jest personalizowana zakładka z imieniem oraz hasłem motywującym do dalszego czytania np. „Książka Odgania Troski”. Taki prezent to zarazem osobisty i funkcjonalny gadżet – symbol każdego wielbiciela książek. Zakładka wykonana jest z drewna, co daje gwarant jej trwałości. Mimo czasu oraz ilości przeczytanych książek prezentuje się wspaniale.

Zakladka-do-ksiazki-z-kotem-Ksiazka-Odgania-Troski-12821_2

Tabliczka z nadrukiem

Wielbiciele książek przez wzgląd na swoją pasję często mogą zaniedbywać inne dziedziny życia. Jedną z nich jest szeroko pojmowany porządek, który zwykle ma odzwierciedlenie w stanie ich pokoju. Bałagan zostanie pewnie kiedyś uprzątnięty, jednak na czas lektury warto uchronić się przed nieproszonymi gośćmi. Personalizowana tabliczka z napisem: „To nie bałagan, tak wygląda moje feng shui” powieszona na drzwiach nie tylko wywoła uśmiech na twarzy gości, ale uroczo usprawiedliwi drobne nieporządki spowodowane nadmiernym czytaniem.

Tabliczka-z-nadrukiem-Moje-Feng-Shui-12349_1
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel