Gadżety na poprawę humoru jesienią

2018-10-23
Gadżety na poprawę humoru jesieniąNadeszła jesień, a wraz z nią świat nabrał czerwono-złocistych barw! Niestety, urokliwa część tej pory roku trwa stosunkowo krótko. Później zaczynają się deszcze oraz chłodne, krótkie dni. Wiele osób twierdzi, że właśnie wtedy dopada ich najgorsza chandra, z którą trudno sobie poradzić. Najlepszym lekarstwem jest oczywiście nie poddawanie się, warto wyszukać sobie dużo zajęć, korzystać z dni łaskawszej pogody itp. Dobrym rozwiązaniem są także gadżety na poprawę humoru. Można je komuś podarować albo po prostu kupić dla siebie. Co takiego pomoże nam przetrwać jesień i sprawi, że nasz nastrój będzie lepszy?

Unikalna zakładka do książki

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę i zimne wieczory jest książka. Pozwala ona oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o wszystkim dookoła i przeżywać niesamowite przygody. Aby umilić sobie lub komuś lekturę, warto zaopatrzyć się w wyjątkowe zakładki do książek. Można dobrać je odpowiednio do nastroju, preferowanych powieści czy usposobienia książkoholika. Szczególnie mile widziane będą optymistyczne sentencje lub napisy, np.: „Książka odgania troski”, „Książka to drzwi do pięknego świata”, „Na szczęście są miliony książek, których jeszcze nie czytałem”. Świetnym uzupełnieniem takiej zakładki będzie imię jej właściciela. To bardzo sympatyczny upominek, a zarazem niezwykle praktyczny. Często zapominamy, na której stronie skończyliśmy czytać, a szkoda niszczyć książki i zginać rogi kartek.

Zakladka-do-ksiazki-z-kotem-Ksiazka-Odgania-Troski-12821_2

Drewniane pudełko z cukierkami

Oprócz książki na jesienną melancholię idealne są słodkości. Oczywiście nie można przesadzać i cały czas tylko zajadać czekoladę, ale odrobina cukru nie zaszkodzi. Doskonałym jesiennym gadżetem może być zatem kolorowe, drewniane pudełko wypełnione przepysznymi krówkami. Jego wzór można dowolnie wybrać, w zależności od gustu. W środku natomiast mieści się około 20 cukierków. Taki upominek z pewnością uprzyjemni jesienne wieczory. Poza tym, opakowanie może stanowić świetną ozdobę i ożywienie pokoju. Kiedy cukierki się skończą, można ponownie napełnić pudełko lub też używać np. jako szkatułkę na biżuterię albo pojemnik do kawy lub herbaty. Istotne jest również to, że pudełko zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, a oprócz tego jest zamykane na magnes. Dzięki temu powinno posłużyć bardzo długo.

Drewniane-pudelko-z-krowkami-Folklor-13289_1

Pudełko z herbatą Lipton

Jeśli nie chcemy przekarmiać siebie lub naszych bliskich słodyczami, można zdecydować się na eleganckie drewniane pudełko z herbatą. Jest to mahoniowa szkatułka zamykana na klamrę, a w jej wnętrzu znajduje się 30 saszetek herbaty Lipton o różnych smakach. Pudełko można ponadto spersonalizować, decydując się na grawer laserowy. W ten sposób na szkatułce może np. znaleźć się imię osoby, której chcemy zrobić niespodziankę. Taki upominek doskonale sprawdza się też jako ozdoba kuchni, sypialni, salonu. Tymczasem smaczne herbatki z pewnością uprzyjemnią jesienne dni, poprawią humor i rozgrzeją.

Pudelko-z-herbata-Lipton-8653_4
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel