Jaki prezent na Dzień Ojca?

2018-05-16
Jaki prezent na Dzień Ojca?To pytanie pada co roku z milionów ust. To wyjątkowy dzień i każdy pragnie zrobić swojemu tacie miłą niespodziankę. Jak tu jednak trafić w gust i być przy tym oryginalnym? Przede wszystkim, należałoby zadać nieco inne pytanie: „co mój tata lubi?”. Bardzo pomoże to w poszukiwaniach odpowiedniego prezentu, ponieważ mocno zawęzi krąg poszukiwań. Być może uwielbia oglądać mecze w telewizji i bardzo chciałby być świadkiem rozgrywek siedząc na stadionie albo jest fanem technologicznych gadżetów?

Kilka pomysłów na prezent dla smakoszy trunków


Twój tata lubi usiąść wieczorem i zrelaksować się z butelką dobrego alkoholu? Mamy coś w sam raz dla niego! Z całą pewnością ucieszy się ze spersonalizowanego, dużego kufla na piwo. W dzisiejszych czasach ciężko się mówi o emocjach względem innej osoby, więc można to uczynić przy pomocy prezentu. Świetnym sposobem na wyrażenie tego co się czuje jest napisanie kilku słów uznania na kuflu lub butelce, którą potem dostanie Twój tata. Oferujemy taką usługę, wystarczy że podasz imię swojego ojca, a także co chciałbyś umieścić na szkle. Możesz także skorzystać z naszych standardowych szablonów.

Wciąż mało…?


Dla bardziej wymagających ojców przygotowaliśmy coś specjalnego. Każdy znawca alkoholu doceni karafkę do whisky, w której trunek doskonale by się prezentował. Ona także może zostać spersonalizowana, posiadamy wiele wzorów, ciekawych napisów (zarówno zabawnych jak i tych bardziej poważnych) i na pewno znajdziesz coś w sam raz dla swojego taty. Karafka przykuje uwagę wszystkich gości, jest ręcznie wykonana i posiada nietuzinkowy design. Jej pojemność wynosi 750 mililitrów. Grawerunek jest laserowy, więc nie ma obawy, że napis się zetrze po dłuższym czasie użytkowania.


Prezent, który zmieści się w kopercie


I bynajmniej nie są to pieniądze. Istnieje ogrom pomysłów na prezent na Dzień Ojca, które mogą wprawić go w niemałe zdziwienie. Przykładami takiego podarunku są bilety na mecz piłki nożnej, koszykówki, tenisa, albo do teatru (w tym przypadku najlepiej podwójny, aby mógł udać się tam wraz z żoną), zarezerwowany wstęp na termy, a nawet SPA.

Tata złota rączka


Wielu ojców lubi naprawiać różne przedmioty w domu. Potrafią naprawić cieknący kran, wymienić spaloną żarówkę, złożyć meble lub godzinami stoją nad maską samochodu i pod nią majstrują. W takich przypadkach bardzo przyda im się skrzynka na narzędzia, która wszystko uporządkuje oraz pomieści. Wówczas tata nie będzie musiał co chwilę przerywać pracy i pędzić do garażu po nowe narzędzia. Niesamowicie usprawni to domowe remonty.

Podsumowując…

Każde dziecko zna swojego ojca najlepiej. Czym się interesuje, co lubi robić i jaki jest z charakteru. Od tego też zależy wybór dobrego prezentu, z którego będzie zadowolony. Trzeba mieć pewność, że się go nim nie urazi. Zabawne podarunki najlepiej zarezerwować dla ojców ze sporym poczuciem humoru, a także z dystansem do siebie. W razie niepewności, dobrze jest postawić na standardowe propozycje, takie jak krawat, słodycze, T-shirt albo tematyczny kubek.Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel