Pomysły na eleganckie upominki dla mężczyzny z klasą

2019-11-22
Pomysły na eleganckie upominki dla mężczyzny z klasąPrezenty chyba dla każdego są bardzo miłe. Wiele osób lubi nie tylko je otrzymywać, ale i dawać. Niestety, niekiedy wielkim problemem okazuje się wybór odpowiedniego upominku. Szczególnie trudno jest zdecydować się na podarunek dla mężczyzny z okazji okrągłych urodzin, awansu itp. Na szczęście istnieje wiele prezentów z klasą, które z pewnością nie będą w złym guście i sprawdzą się zarówno dla młodych panów, jak i tych w średnim wieku lub starszych. Co można podarować mężczyźnie?

Pudełko na wino z monogramem

Jeśli wiemy, że dany mężczyzna jest koneserem dobrych trunków, warto podarować mu eleganckie drewniane pudełko na wino. Można je spersonalizować i opatrzyć np. imieniem adresata. Pudełko wypełnione jest specjalnym siankiem, które stanowi doskonały podkład dla butelki. Prezentuje się ono niezwykle elegancko i pozwala uniknąć wystawiania butelek na meblach. Jeśli chcemy, możemy dokupić do niego jakieś wykwintne wino i wówczas prezent z klasą będzie skompletowany. Bez wątpienia taki upominek spodoba się tacie, dziadkowi, bratu.

Pudełko na wino z monogramem

Zestaw męski Wittchen: portfel + etui na wizytówki z grawerem

Na okrągłe urodziny lub inną większą okazję warto podarować coś naprawdę eleganckiego. Świetnym rozwiązaniem będzie zestaw marki Wittchen, który składa się ze skórzanego portfela oraz etui na wizytówki. To doskonały prezent dla mężczyzny, który prowadzi swoją działalność gospodarczą. Można jednak trzymać w takim etui wizytówki firm, z których korzystamy, przychodni medycznych itd. Portfel posiada kilka kieszeni, dzięki czemu pomieści nie tylko pieniądze, ale i wszystkie karty oraz dokumenty. Co więcej, zawiera podszewkę z nowoczesną technologią RFID, która chroni karty, legitymacje przed odczytem danych oraz rozmagnesowaniem. Na portfelu można wykonać specjalną dedykację. Natomiast etui jest w stanie pomieścić około 20 wizytówek. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości cielęcej skóry.

Zestaw męski Wittchen: portfel + etui na wizytówki z grawerem

Zestaw z karafką i dwiema szklankami

Bardzo eleganckim, a jednocześnie praktycznym prezentem jest zestaw składający się z karafki oraz dwóch szklanek do whisky. Całość zapakowana jest w eleganckie lakierowane pudełko z drewna, na którym można wykonać specjalny grawer, np. urodzinowy. Pudełko wypełnione jest siankiem, które zabezpiecza karafkę oraz szklanki. Karafka została wykonana przez najlepszych hutników w Polsce ręczną metodą formowania i dmuchania szkła. Natomiast szklanki są wykonane z wysokiej jakości krystalicznego szkła. Pojemność karafki to ok. 750 ml, a szklanek po 250 ml.

Zestaw urodzinowy w drewnianym pudełku z karafką i 2 szklankami

Pióro Parker w ekskluzywnym, drewnianym pudełku

Prezent dla mężczyzny nie musi oczywiście być związany z alkoholem. Doskonałym rozwiązaniem będzie też wysokiej jakości pióro Parker w eleganckim, drewnianym pudełku. Pióro to prezent, który jest niezwykle praktyczny, wygodny w użyciu, a zarazem bardzo gustowny. Istotne jest to, że w większości przypadków „poprawia” ono charakter pisma. Taki upominek będzie idealny dla mężczyzny, który jest np. prawnikiem, nauczycielem, lekarzem itp. Warto także spersonalizować prezent i ozdobić wnętrze etui specjalnym grawerem z dedykacją czy życzeniami.

Pióro Parker IM w ekskluzywnym, drewnianym pudełku
pixel