Pomysły na prezent dla nauczyciela

2022-09-22
Pomysły na prezent dla nauczycielaCałkiem niedawno rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich nowy rok szkolny. Dzieci już zasiadły w swoich ławkach i ani się obejrzymy, a nadejdzie październik. Miesiąc ten szczególnie kojarzy się ze szkołą, przede wszystkim za sprawą Dnia Edukacji Narodowej, zwanego także Dniem Nauczyciela. Tradycyjnie przyjęło się już, że w szkołach odbywają się z tej okazji akademie i konkursy, a uczniowie obdarowują swoich nauczycieli drobnymi upominkami. Czasami trudno jest zdecydować co kupić, ponieważ musi to być coś gustownego, a zarazem sympatycznego i stanowiącego pamiątkę po wszystkich uczniach z danej klasy. Co najlepiej podarować nauczycielowi?

Unikalny kubek

Praktycznie każdy nauczyciel ma w klasie swój kubek. Kiedy przez kilka godzin trzeba głośno i bezustannie mówić, może szybko zaschnąć w gardle, dlatego pyszna herbata dla wielu okazuje się wręcz zbawieniem. Doskonałym pomysłem na prezent dla nauczyciela jest zatem wyjątkowy kubek ze specjalnym, spersonalizowanym napisem. Można zdecydować się np. na nadruk z imieniem oraz podziękowaniami. Gdy wiemy, że nauczyciel ma poczucie humoru, można podarować mu kubek z jakimś śmiesznym napisem, np. „Czas na przerwę”. Taki prezent z pewnością będzie stanowił wspaniałą pamiątkę, a zarazem bardzo się przyda. Alternatywą może być także kubek termiczny, który potrafi trzymać ciepło naprawdę długo i może każdego dnia poratować nauczyciela pyszną, ciepłą kawą podczas trwającej lekcji.

Kubek-dla-nauczyciela-podziekowania-13710_3

Bambusowy notes

Nauczyciel nieuchronnie kojarzy się wszystkim z dziennikiem szkolnym oraz notesem. Z okazji jego święta warto podarować elegancki, a zarazem praktyczny bambusowy notes. Został on wykonany w sposób ekologiczny i posiada wytrzymałą, twardą oprawę. Ponadto, został spięty specjalną tasiemką i umieszczony na spirali. Do notesu dołączony jest unikalny długopis w bambusowej oprawie, pasującej do zeszytu. Natomiast na okładce może zostać wykonany specjalny nadruk, np. z imieniem nauczyciela. Ciekawym pomysłem jest również hasło związane z wykładanym przedmiotem, takie jak np.: „Pan Mariusz nie lubi, jak brzydko się mówi” dla polonisty. Taki notes prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, a przy tym zawsze będzie przypominał o miłym i jednocześnie zabawnym geście uczniów.

Notes-Bambusowy-dla-nauczyciela-Jezyk-polski-13505_4

Zestaw do pisania w eleganckim pudełku

Nauczyciel każdego dnia musi naprawdę dużo pisać i zużywa długopisy z ogromną częstotliwością. Świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela może zatem być zestaw składający się np. z pióra oraz długopisu. Do tego świetnie sprawdzi się eleganckie pudełko, zwłaszcza drewniane. Warto również zdecydować się na grawer ze specjalną dedykacją. Dzięki temu taki prezent stanie się wyjątkową pamiątką na lata. Pióro jest niezwykle wytrzymałe, wystarczy jedynie zmieniać naboje z atramentem. To nie tylko bardzo gustowny upominek, który doskonale się prezentuje, ale i niezwykle praktyczny. Nauczyciele często twierdzą, że piórem posługuje im się bardzo komfortowo. Gadżet stanowi także wyraz indywidualności. Poza tym wiele osób przyznaje, że dzięki pisaniu piórem ma ładniejszy charakter pisma.

Zestaw-Parker-IM-w-eleganckim-drewnianym-pudelku-9899_1
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022
pixel