Pomysły na prezent dla przyjaciółki

2019-03-11
Pomysły na prezent dla przyjaciółki   Imieniny lub urodziny najlepszej przyjaciółki to dobra okazja, aby poczuła się wyjątkowo dzięki spersonalizowanym, starannie dobranym upominkom. Dobra przyjaciółka to niezwykła osoba w życiu każdej kobiety i warto ją szczególnie docenić, wręczając prezent, który wywoła u niej uśmiech lub wzruszenie. Jak dobrać przedmioty, które nie będą banalne i pozwolą podkreślić wartość wielu lat przyjaźni?

Kalendarz na deseczce z nadrukiem

Nie mija moda na elementy wystroju domu utrzymane w stylu vintage. Szukając prezentu dla przyjaciółki możemy więc podarować jej uroczy, utrzymany w dawnym stylu kalendarz – zdzierak – na deseczce z kolorowym nadrukiem. Na zdzieranych kartkach kalendarza znajdują się imieniny i święta na każdy dzień roku, godziny wschodu i zachodu słońca oraz księżyca, znaki Zodiaku i przysłowia na każdy dzień, miejsce na osobiste notatki oraz przepisy kulinarne na drugiej stronie. Sprawdza się on doskonale przy codziennym zabieganiu jako efektowny i praktyczny element dekoracji w kuchni lub gabinecie. Na eleganckiej deseczce, gdzie został zawieszony, znajdzie się natomiast zamówiony, spersonalizowany nadruk: „Zawsze będziesz moim przyjacielem…” i podanym imieniem przyjaciółki. Za każdym razem, kiedy rzuci okiem na kalendarz, uśmiechnie się na wspomnienie Waszej przyjaźni.

Kalendarz na deseczce z nadrukiem- najlepsza przyjaciółka

Kubek termiczny z nadrukiem

Modnym prezentem dla najlepszej przyjaciółki utrzymanym w duchu dbałości o środowisko wokół może być również praktyczny kubek termiczny wykonany z nierdzewnej stali z laserowym grawerunkiem. Doskonale podtrzymuje temperaturę napoju i pozwala zużywać mniej plastiku, dzięki rezygnacji z naczyń jednorazowych. W dodatku w wielu kawiarniach dla osób pojawiających się z własnymi kubkami termicznymi, przewidziano specjalne rabaty cenowe za ciepłe napoje. Grawerowany napis „Trzymaj się ciepło” z imieniem przyjaciółki dodatkowo ogrzeje ją w zimowe dni.

Kubek termiczny- Trzymaj się ciepło

Ekologiczny notes bambusowy

Dla przyjaciółki starającej się żyć w duchu zero waste i korzystać z przedmiotów wykonanych z ekologicznych materiałów, miłym upominkiem będzie z pewnością wyjątkowy notes w bambusowych okładkach. Spięty elastyczną gumką, z dołączonym długopisem, również w bambusowej oprawie, notes może mieć różne nadruki, jak „Myśli, które zmienią świat” czy „Błyskotliwe pomysły” z dodanym imieniem jego przyszłej właścicielki. Z pewnością doceni ona dbałość o prezent, który jest bliski jej przekonaniom.

Notes bambusowy

Pudełko z herbatą

Dla wielbicielki dobrej herbaty idealnym prezentem będzie piękne, drewniane pudełko, również ze spersonalizowanym napisem, w którym znajdzie aż cztery rodzaje herbaty Lipton. Staranne wykonanie pudełka pozwoli na długo cieszyć się jego urodą i upiększyć wystrój kuchni lub podać gościom herbatę w wyjątkowo efektowny sposób.

Pudełko z herbatą Lipton - dla przyjaciółki

Długopis w eleganckim drewnianym pudełku

Pięknym prezentem dla najlepszej przyjaciółki, który możemy przygotować na specjalną okazję, jak okrągłe urodziny czy rocznica Waszej znajomości, będzie długopis marki Parker IM z nierdzewnej stali pokrytej czarną laką ze złotymi okuciami. Wewnątrz drewnianego pudełka jest miejsce na grawerowaną tabliczkę z osobistą dedykacją, życzeniami czy myślą, która przyświecała Wam przez wszystkie dotychczasowe lata Waszej przyjaźni.

Długopis Parker IM w eleganckim, drewnianym pudełku
pixel