Pomysły na upominek dla sekretarki

2019-01-07
Pomysły na upominek dla sekretarkiCzy jakakolwiek firma mogłaby istnieć bez sekretarki? Możliwe, że odpowiedź brzmiałaby twierdząco, jednak pracownicy i szefostwo mieliby o wiele więcej obowiązków, którym (wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem jej popularności) mogliby w końcu nie podołać. Sekretarki oraz asystentki biurowe znacznie ułatwiają pracę, nie tylko odbierając telefony i przekazując informacje, ale także dbając o to, by wszystkie dokumenty zostały podpisane i niezapomniane. Pilnują terminów, przypominają o spotkaniach, weryfikują i zapisują dane. Jak widać, nie jest to prosty zawód i wymaga olbrzymiej samodyscypliny, uporządkowania i podzielności uwagi. Dlatego, aby docenić tak duży trud, 25 stycznia obchodzimy Dzień Sekretarki i Asystentki. Co można im sprezentować z tej okazji?

Notatnik dla sekretarki

To z całą pewnością przedmiot, który bardzo przyda się każdej sekretarce. Musi ona bowiem pamiętać o wielu rzeczach i nie może niczego pominąć. Aby więc być pewną, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, może zapisywać wszelkie informacje w specjalnie przeznaczonym do tego notatniku. To będzie jej prywatny pomocnik, z którego na pewno będzie się ogromnie cieszyć. Jeśli pracy i powierzonych zadań jest naprawdę wiele i trudno je uporządkować, notatnik przyda się do spisania każdego celu. W ten sposób można sprawnie ocenić co trzeba wykonać priorytetowo, a jakie obowiązki mogą poczekać.

Notes-bambusowy-Blyskotliwe-pomysly-9493_1

Kalendarz kieszonkowy

Jego funkcja jest bardzo podobna do notatnika. Ma na celu przypominanie o najważniejszych sprawach. W kalendarzu można zapisywać zarówno osobiste obowiązki, jak i zadania, które dotyczą pracy i na pewno wszystko będzie zrobione na czas. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, kalendarz będzie cały czas obecny przy asystentce. Może go nosić w plecaku, torebce, a nawet w kieszeni kurtki.

Kalendarz-z-nadrukiem-potrzebuje-8-dnia-12105_2

Tematyczny kubek dla asystentki biurowej

Często w ciągu dnia sekretarka przeprowadza wiele rozmów telefonicznych, musi dużo spraw wyjaśniać i dopasowywać do siebie. Dlatego świetnym pomysłem będzie podarowanie jej wyjątkowego kubka. Praca bez odpowiedniego nawodnienia nie jest wydajna. W kubku zawsze powinna być więc obecna herbata, kawa lub woda. Warto pomyśleć jednak o nietypowych rozwiązaniach. Oryginalne i zabawne prezenty są przyjmowane z dużo większą aprobatą niż tradycyjne modele. Kubek może posiadać obrazki albo napisy, które nawiązywałyby do charakteru czy pasji sekretarki, ale także do samej jej pracy. Tutaj trzeba jednak zachować ostrożność i dokładnie oszacować czy nie będzie to dla niej obraźliwe. Ciekawą opcją jest także zakup kubka w kształcie słonika lub innego zwierzęcia, by gadżet poprawiał pracownicy humor w trakcie wykonywania służbowych zadań.

Kubek-dla-pracownika-biurowego-10607_2


Kubek-z-nadrukiem-sowa-15380_2

Spersonalizowany długopis

Wygodny długopis z całą pewnością przyda się każdej sekretarce. Oczywiście, wręczając go jako prezent, trzeba zadbać o to, by był dobrej jakości. W wielu sklepach można zlecić wygrawerowanie imienia na długopisie albo daty, która ma specjalne znaczenie dla danej osoby. Dzięki temu obdarowana sekretarka będzie wiedzieć, że dostała długopis z dobrego serca i prezent stworzony został specjalnie z myślą o niej.

Dlugopis-Parker-URBAN-6852_1
pixel