Prezent walentynkowy dla Niego

2019-01-21
Prezent walentynkowy dla NiegoJak każdemu dobrze wiadomo, 14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych. To wspaniały dzień, który zbliża do siebie ludzi, powoduje, że są szczęśliwsi i chętniej okazują sobie uczucia. Choć wiele par nie może się już doczekać Walentynek, to jednak pojawić się może problem związany z doborem odpowiedniego prezentu. Jak trafić w gust tak, aby pokazać swojemu partnerowi jak wiele dla nas znaczy? Mamy kilka pomysłów na prezent dla Niego z okazji Walentynek!

Wspólna wycieczka

To chyba jeden z najlepszych pomysłów, jeśli chodzi o walentynkowy prezent. To radość oczywiście dla obu ze stron, ale zaplanowanie całego wyjazdu (najlepiej gdy partner do końca nie wiedziałby, co go czeka), spakowanie potrzebnych rzeczy, dopilnowanie rezerwacji i lotów to nie lada wyczyn, ale chyba warto się postarać dla swojej drugiej połówki? Gwarantujemy, że partner będzie wniebowzięty. Nie musi być to długi wypad, ale nawet dwa dni spędzone wspólnie poza domem skutecznie zregenerują siły, rozwieją całe zmęczenie i wzmocnią łączącą zakochanych więź.

Kufel na piwo

Może mało romantycznie, ale jakże praktycznie! Każdy mężczyzna lubi od czasu do czasu usiąść wygodnie z piwem w ręce i odprężyć się po ciężki dniu. Warto więc uczynić tę chwilę jeszcze przyjemniejszą! Specjalny (najlepiej spersonalizowany) kufel do piwa to świetne rozwiązanie. Można wybrać model ze śmiesznymi obrazkami lub napisami, ale są także kubki, na których znajdują się miłosne wyznania. Ciekawą opcją jest dodatkowo umieszczenie na gadżecie imienia ukochanego. To na pewno trafi w jego serce.

Kufel-z-grawerem-etykieta-11809_2

Gry, książki i płyty

Dobrze jest zorientować się jakie partner ma zainteresowania, co najbardziej lubi robić w wolnych chwilach (oczywiście oprócz spotkań z drugą połówką). To daje szerokie spektrum możliwości, jeśli chodzi o prezenty. Dodatkowo należy dowiedzieć się jaka tematyka książek czy gier wpisuje się w zainteresowania partnera. Koniecznością jest dobranie prezentów w taki sposób, aby perfekcyjnie wpasowały się w jego gust. Jeśli pojawiają się wątpliwości, to nie warto ryzykować stratą pieniędzy – wtedy dobrze jest poprosić ukochaną osobę o podanie konkretnego tytułu.

Dwa uzupełniające się kubki

Choć mogłoby się wydawać, że nie jest to oryginalny pomysł, to jednak w większości przypadków się sprawdza i wywołuje ogromną radość u obdarowanych. Naczynia są przede wszystkim przydatne i to w dosłownie każdym miejscu, więc nigdy ich za wiele. Intrygującym pomysłem są kubki, które po złączeniu tworzą jedną całość. Na takim prezencie także można napisać imiona zakochanych, by spersonalizować prezent walentynkowy.

Kubek-mnie-sie-przytula-9760_4

Portfel dla Niego

Elegancki i funkcjonalny portfel to nieodłączny element każdego mężczyzny. Niestety często upychają akcesorium w kieszeniach spodni, przez co szybko jego wygląd zmienia się na gorsze, szwy pękają, aż w końcu wygląda brzydko i niechlujnie. Dlatego portfel będzie na pewno trafionym prezentem dla mężczyzny. Warto wybrać model, który posiada wiele przegródek na karty kredytowe i dokumenty, a także zapinaną kieszonkę na monety. Nie powinien mieć dużych rozmiarów, bo może wystawać z kieszeni i wtedy łatwo go zgubić.

Portfel-meski-ze-znakiem-zodiaku-6196_9
pixel