Prezenty 18+ dla każdego

2018-07-17
Prezenty 18+ dla każdegoChyba każdy z nas uwielbia dostawać prezenty. Oczywiście najlepsze upominki są wtedy, gdy odpowiadają naszym zainteresowaniom, upodobaniom oraz są adekwatne do wieku. Często zastanawiamy się, co można podarować dorosłej osobie. Jeśli jest to ktoś, kogo dobrze znamy jego poczucie humoru, warto wręczyć zabawny prezent 18+. Tego typu podarunki doskonale sprawdzą się na osiemnaste urodziny, wieczór panieński lub kawalerski. Jakie upominki są szczególnie godne uwagi i nie wywołają zniesmaczenia u obdarowanego?

Unikatowy kufel

Zarówno dla przedstawicieli płci męskiej, jak i żeńskiej świetnym prezentem może być spersonalizowany duży kufel do piwa. Takie naczynie powinien posiadać każdy smakosz złocistego napoju. Nie ma nic przyjemniejszego niż picie piwa z własnego, oryginalnego kufla. Jest on bardzo poręczny i prezentuje się naprawdę elegancko, a co najważniejsze, został wykonany z dobrej jakości szkła. Największa jego zaleta to możliwość wyboru napisu oraz grafiki, które najbardziej pasują do przyszłego właściciela. Ponadto, może on stanowić wyjątkową pamiątkę na długie lata.

Kufel-Wieczor-Panienski-9237_3

Zabawny kubek

Każdy prezent 18+ z humorem to udany upominek. Jednym z nich może być unikalny kubek z zabawnym napisem i ilustracją. Do wyboru jest naprawdę wiele możliwości, jedne bardziej subtelne, inne trochę mniej. Wszystko zależy od tego, kto będzie adresatem upominku i jakie mamy z nim relacje. Kubek to prezent przede wszystkim praktyczny, bowiem można używać go codziennie, ale również jest on doskonałą pamiątką, która przy odrobinie szczęścia zostanie z obdarowanym na długo. Upominek nadaje się właściwie na każdą okazję: urodziny, Walentynki czy wieczór panieński.

Kubek-cycki-to-cycki-10631_3

Unikalna piersiówka

Dawniej obowiązkowym wyposażeniem każdego mężczyzny była elegancka piersiówka. Na szczęście wracają one do łask i stają się coraz popularniejszym prezentem. Oczywiście taki upominek można podarować również kobiecie gdy wiemy, że ceni sobie mocniejsze trunki. Najlepiej wybrać stalową piersiówkę z drewnianą okleiną, bowiem prezentuje się ona bardzo efektownie, a oprócz tego cechuje ją naprawdę duża wytrzymałość. Zaletą piersiówki jest również jest poręczność i niewielki rozmiar. Bez problemu można schować ją do plecaka, a nawet do kieszeni kurtki. Ponadto, można wybrać sobie tekst, który będzie zdobić piersiówkę, np. „Inwestuj w alkohol, zyskasz 40%”. Osoba z poczuciem humoru na pewno zachwyci się prezentem i doceni pomysłowość!

Piersiowka-Inwestuj-w-alkohol-11788_2

Kieliszki do wina dla dwojga

Idealny prezent 18+ dla pary to gustowne kieliszki do wina ze specjalnym, laserowo wykonanym grawerem. Taki upominek doskonale nadaje się np. na rocznicę ślubu, Walentynki. Przezroczyste szkło świetnie oddaje unikalny kolor trunku, a odpowiedni kształt kieliszka potrafi podkreślić wyjątkowy smak wina. Ponadto, prezent naprawdę elegancko prezentuje się na półce, w barku czy witrynie. Kieliszki są bardzo taktowne, toteż nie trzeba obawiać się, że ktoś źle zrozumie nasze intencje. Wino uznawane jest przecież za najwytworniejszy alkohol.

Kieliszki-do-wina-drzewo-milosci-13818_2
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel