Prezenty na Dzień Kobiet w pracy

2018-02-26
Prezenty na Dzień Kobiet w pracy

Marzec kojarzy się nie tylko z początkiem wiosny, ale także z Dniem Kobiet. To wyjątkowy dzień, o którym pamiętać musi każdy mężczyzna. Niejednokrotnie jednak pojawiają się liczne dylematy oraz problemy związane z kupnem odpowiedniego prezentu dla swojej partnerki życiowej, albo po prostu zwykłej koleżanki z pracy. Można co prawda wybrać tradycyjny i mało wyszukany sposób i podarować kobiecie bukiet kwiatów albo pudełko czekoladek, ale warto zdecydować się na coś bardziej oryginalnego oraz nietuzinkowego. W co więc można zainwestować, aby zadowolić swoją znajomą z pracy i sprawić jej takim prezentem wielką radość (co wpłynie także na uprzyjemnienie dalszej współpracy)?

Kubek stworzony specjalnie na Dzień Kobiet

Na rynku istnieje cały ogrom różnorakich, personalizowanych kubków. Ciekawym pomysłem jest podarowanie na Dzień Kobiet naczynia wykonanego specjalnie na tę okazję. Można złożyć zamówienie i graficy naniosą na taki kubek imię koleżanki z pracy, jej motto lub coś charakteryzującego ją. Dzięki temu kobieta będzie wiedziała, że to prezent wybrany wyłącznie dla niej i jeszcze bardziej to doceni. W pracy z całą pewnością przyda się kubek, aby w wolnych chwilach napić się kawy czy herbaty.

Kubek-dla-pracownika-biurowego-10607_2


Kubek-I-love-FRIDAY-9247_1

Kalendarz lub notatnik dla zapominalskich

W pracy (w szczególnie takiej, która wymaga szybkiego działania i załatwiania wielu spraw na raz) nierzadko w pośpiechu zapomina się o ważnych sprawach, spotkaniach i tym podobnych wydarzeniach. Jeśli nasza koleżanka, z którą współpracujemy często ma taki problem, albo źle radzi sobie z organizacją swojego czasu, warto podarować jej specjalny notatnik albo kalendarz, dzięki któremu będzie mogła wszystko skrupulatnie notować i będzie pewna, że o niczym nie zapomniała. Tutaj także można zdecydować się na bardziej wyszukany towar i znaleźć coś wyjątkowego, co pasuje tylko do danej osoby. Kolejnym pomysłem jest stworzenie własnego projektu na przykład okładki takiego kalendarzyka i wydrukowanie w drukarni.

Kalendarz-na-deseczce-z-nadrukiem-Zrob-dzis-12451_2

Śmieszny lub motywujący magnes albo naklejka

Prezent dla koleżanki z pracy na Dzień Kobiet wcale nie musi być duży oraz drogi. Liczy się sam gest i na pewno zrozumie to każda współpracowniczka. Ciekawym rozwiązaniem jest kupno małego magnesu, który będzie mogła sobie przyłożyć na przykład do metalowej części biurka. Istnieje wiele różnorakich wzorów, ale warto dostosować obrazek oraz tekst do charakteru znajomej. Można zamieścić tam coś śmiesznego, aby wywoływało to uśmiech na jej twarzy za każdym razem gdy na to patrzy, albo alternatywną wersją jest między innymi motywujący cytat, który zwiększy efektywność jej pracy i przyniesie same sukcesy. Niestety taki magnes nie zawsze jest dobrym pomysłem, ponieważ może nie być gdzie go przyczepić. W takiej sytuacji (jeśli nie jest się pewnym, że w biurze czy innym miejscu pracy na pewno są metalowe elementy) można kupić naklejkę, którą naklei się dosłownie wszędzie. Interesujące są naklejki na obudowę laptopa czy monitora komputera stacjonarnego. Tutaj także jest całkowita swoboda wyboru wzoru.

Magnes-na-lodowke-to-znaczy-ze-jest-sroda-12252_1
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel