Śmieszne prezenty dla zapracowanych

2019-10-30
Śmieszne prezenty dla zapracowanychPowodów, dla których w pracy spędza się znaczną część dnia, jest wiele. To m.in. pasja realizowana zawodowo, chęć zaspokojenia wszystkich potrzeb rodziny lub nadmiar obowiązków służbowych. Wiele jest też sposobów na to, by delikatnie zasugerować bliskim, jak wiele cudownych chwil z ich życia umyka im, gdy zajęci są sprawami związanymi z firmą. Podpowiadamy pomysły na śmieszne prezenty dla zapracowanych.

Kubek z zabawnym nadrukiem

Nawet najbardziej zapracowane osoby znajdą w ciągu dnia krótką chwilę na kawę lub herbatę. Lecz jeśli szkoda będzie stracić kilka minut na odrobinę przyjemności, to kubek z zabawnym nadrukiem można postawić na biurku i sięgać po niego pomiędzy kolejnymi zadaniami.

Kubek- praca trzyma mnie przy życiu...

Notes korkowy

Zapracowanym osobom często zdarza sie zapomnieć o ważnych, nie związanych z karierą zawodową sprawach pilnych do załatwienia. Lista zakupów i rodzinne plany nie umkną z pamięci, jeśli zostaną zapisane w podręcznym notesie. To idealny prezent np. dla nauczyciela z pasją, który w wychowanie oraz nauczanie dzieci i młodzieży wkłada znaczną część swojego serca. Nauczyciela, który nie ogranicza się do nauczania swojego przedmiotu, ale też chętnie służy radą w innych dziedzinach nauki, a także życia.

Notes korkowy dla nauczyciela od wszystkiego

Spersonalizowana poduszka

O tym, że przyszedł czas na przerwę, przypomni kolejna z naszych propozycji na prezent dla zapracowanych – poduszka z dedykacją. Wręczając ją można w zabawny sposób przypomnieć szefowi, koledze lub koleżance z pracy, że zasłużyli na urlop i właśnie nadszedł moment, by odpocząć od służbowych obowiązków.

Poduszka dla nauczyciela - czas na przerwę

Zestaw prezentowy dla szefa

Pomyślne zakończenie realizowanego projektu to dobry moment na świętowanie. Jest też okazją, by obdarowac upominkiem zapracowanego szefa. Świetnie nada się do tego zestaw z karafką i szklankami w drewnianym pudełku. Eleganckie opakowanie jest doskonałym miejscem do wygrawerowania dedykacji. W kilku słowach zespół pracowników może w zabawny sposób przypomnieć szefowi, że może liczyć na swoją kadrę przy realizacji kolejnych zadań i podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych.

Zestaw w drewnianym pudełku dla szefa z karafką i 2 szklankami - wierni pracownicy

Torba na zakupy

Nawet najbardziej zapracowana osoba musi znaleźć w ciągu dnia czas na zrobienie zakupów. Idealnym prezentem np. dla pielęgniarki będzie spersonalizowana torba na zakupy, do której wrzuci ona sprawunki zrobione w drodze z pracy do domu. Zabawna dedykacja związana z jej zawodem poprawi jej nastrój, gdy sięgnie po torbę po ciężkim dyżurze na oddziale szpitalnym.

Torba na zakupy dla pielęgniarki

Kubek termiczny

Idealny śmieszny prezent dla zapracowanych osób, np. dla miłośników motoryzacji, którym dane jest łączyć swoją pasję z karierą zawodową, to spersonalizowany kubek termiczny. Umieszczony na jego zewnętrznej powłoce grawer w zabawny sposób odnosi się do zainteresowań i jednocześnie przypomina, że właściciel kubka oddaje się swoim zajęciom niemal nałogowo. Ma też praktyczne zastosowanie – ulubiony napój przez długi czas utrzyma temperaturę, w jakiej smakuje najlepiej.

Kubek termiczny czarny - motoholik

Szklanka do whisky

Jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś, kto nawet na spotkaniu towarzyskim nie może obejść się bez zerkania w ekran smartfona lub laptopa i odpowiadania na służbowe maile, proponujemy wręczyć mu prezent, jakim jest grawerowana szklanka do whisky. Umieszczony na niej napis w zabawny sposób przypomni, że czas relaksu przy trunku pitym w gronie najbliższych powinien być wolny od obowiązków zawodowych.

Szklanka do whisky - Nie pracuję w godzinach picia
pixel