Spersonalizowane prezenty – pomysł na idealny upominek

2018-08-20
Spersonalizowane prezenty – pomysł na idealny upominekWśród prezentów obdarowywani najczęściej dostrzegają upominki, które rzeczywiście mogą się im przydać oraz te, które są spersonalizowane. Podarki z osobistym tekstem sprawiają wrażenie wykonanych specjalnie na zamówienie i wskazują na rzeczywisty trud włożony w ich zakup lub wykonanie. Tekst na prezentach wcale nie musi wskazywać imienia obdarowywanego - może to być także znana mu fraza bądź zabawny pseudonim. Taki upominek to unikat, który z pewnością będzie zapamiętany. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na spersonalizowane upominki, które zachwycą swoją wyjątkowością.

Karafka na whisky

Naczynie na alkohol to duma i chluba każdego mężczyzny oraz jego barku. Może to być np. wspaniały kufel, zestaw szklanek lub napełniona po brzegi karafka z unikatowym tekstem na szkle! Ponadczasowy design oraz życzenia w formie laserowego grawerunku sprawiają, że to idealny prezent na wiele okazji, m.in. Dzień Ojca, wieczór kawalerski bądź urodziny.

Karafka-do-whisky-milosc-w-sercu-13890_3

Deska do krojenia

Żadna kuchnia nie może obyć się bez porządnej, wytrzymałej deski do krojenia. To nie tylko niezbędne narzędzie podczas przygotowywania wymyślnych potraw, ale również ciekawe miejsce na sprezentowanie życzeń. Duża powierzchnia deski daje możliwość wyrycia naprawdę długich i wymownych życzeń. Uchwyt znajdujący się w rączce deski pozwala na odpowiednie wyeksponowanie symbolu władzy kuchennej np. poprzez powieszenie nad blatem.

Deska-kuchenna-dla-kucharki-8077_1

Zestaw do pisania

Do jednych z najbardziej popularnych prezentów należą m.in. nieśmiertelne przybory do pisania, takie jak długopis oraz wieczne pióro. W końcu każdy z nas, czy to w pracy, szkole lub domu, musi z nich korzystać. Ekskluzywny zestaw do pisania Parker IM to prezent ekskluzywny, wykonany z pietyzmem oraz posiadający jedyne w swoim rodzaju opakowanie – drewniane pudełko z wyściółką. Wewnątrz niego znajdziemy zamocowaną tabliczkę, na której możliwe jest umieszczenie grawera laserowego. To idealny prezent nie tylko dla pracujących w biurze, ale również dla dzieci celebrujących Pierwszą Komunię Świętą lub absolwentów uczelni, którzy właśnie ukończyli szkołę.

Zestaw-Parker-IM-w-eleganckim-drewnianym-pudelku-9899_1

Personalizowane zabawki

Pluszaki bądź zabawki z drewna to niekoronowani królowie każdego dziecięcego pokoju. Są one przede wszystkim trwałe i ponadczasowo symbolizują okres radosnego dzieciństwa i beztroski. Jakże wspaniałym pomysłem jest spersonalizowanie ulubionych zabawek dziecięcych, np. poprzez nadanie im wymyślonych imion bądź podpisanie danymi właściciela. Taki upominek sprawi, że dziecko zwiąże się z zabawką na długie lata. Ponadto spersonalizowany podpis sprawi, iż zabawka w razie zgubienia będzie łatwiejsza do odnalezienia.

Zabawka-drewniana-Cysterna-9970_1

Notes z dedykacją

Wszyscy cierpimy na brak czasu i natłok obowiązków. Pomóc mogą nam małe gadżety robiące wielkie rzeczy. Porządkują nasz codzienny chaos i regulują odpowiednią kolejność obowiązków. Należą do nich m.in. zegarki, wieczne pióra lub notesy. Z tych powodów przedmioty te to prezenty bez daty ważności. Jakże wspaniale by było, gdyby po wykreśleniu ostatniego zadania w notatniku i zamknięciu go, osoba obdarowana mogła ujrzeć własne imię lub motywujący cytat.

Notes-bambusowy-WIelkie-rzeczy-11794_3
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel