Upominek dla niej i dla niego - 10 propozycji na prezent dla par

2019-09-09
Upominek dla niej i dla niego - 10 propozycji na prezent dla parKażdy z nas ma swoim bliskim otoczeniu parę małżonków, narzeczonych lub oddanych sobie przyjaciół. Na co dzień podziwiamy ich wzajemną relację i trud, jaki wkładają oboje, by była ona serdeczna, wypełniona uczuciami i przede wszystkim szacunkiem dla siebie nawzajem. Co podarować w prezencie dla pary? Przygotowaliśmy aż 10 propozycji na upominki dla niej i dla niego!

Dwa kubki, jeden temat

Wybierając prezent dla pary zwróć uwagę, by podkreślić uczucie łączące ludzi. Nie ma tu znaczenia, czy będą to Walentynki, Boże Narodzenie, ślub lub jego rocznica, obchodzone wspólnie imieniny lub urodziny, czy też Dzień Babci i Dzień Dziadka. Może to być każdy inny dzień w roku, bez przypisanego mu wydarzenia.

Na upominek dla par bez specjalnej okazji polecamy prezent, jakim są dwa kubki z zabawnym nadrukiem. „Mąż ma rację, żona wie lepiej” - niemal każda para z małżeńskim stażem lub planująca zawarcie związku małżeńskiego porusza ten temat przy wielu spotkaniach towarzyskich.

Dwa kubki- mąż ma rację, żona wie lepiej

Zestaw - dwa kieliszki i karafka

Rodzicom, dziadkom, kuzynostwu lub każdej innej parze, której długość trwania związku robi na nas imponujące wrażenie, podarujmy np. zestaw dwóch kieliszków z karafką. Imiennie spersonalizowany podarunek umili parze celebrowanie wielu ważnych chwil z ich życia. Jest elegancki, więc przy okazji będzie stylowym elementem dekoracyjnym komody, regału lub stolika kawowego. Doda szyku codziennej aranżacji wnętrza i popołudniowym spotkaniom ze znajomymi, a trunek przechowywany w karafce zyska na szlachetności.

Zestaw dwóch kieliszków z karafką VITAGE w pudełku na ślub lub rocznicę

3. Dwa kieliszki do wina

Amatorom dobrego wina, którzy swoje prywatne święta uwielbiają celebrować we własnym towarzystwie, a toasty najchętniej wznoszą winę, polecamy dwa kieliszki do wina z perfekcyjnie wykonanym grawerunkiem laserowym. To świetny pomysł na prezent dla pary, która właśnie zawiera związek małżeński. Na kieliszkach, obok zabawnego napisu lub wesołego motywu graficznego, można umieścić imiona nowożeńców i datę ich ślubu. Z takim gadżetem bez wątpienia nie przegapią żadnej jego rocznicy, a także każdego roku będą przygotowani na jej celebrowanie wyjątkową butelką ulubionego wina.

Kieliszki do wina - Mr&Mrs

Filiżanki z nadrukiem dla nowożeńców

Z myślą o celebrowaniu rocznicy ślubu, polecamy podarować nowożeńcom zestaw - dwie spersonalizowane filiżanki z kolorowym nadrukiem. Upominek przyda się, by wspólnie celebrować miłe, popołudniowe chwile z ukochaną osobą i filiżanką aromatycznej kawy w dłoni. Umieszczona na nich data ślubu przypomni małżeńskiej parze dzień, w którym rozpoczęła się ich wspólna droga życia. Poranna kawa wypita ze spersonalizowanych filiżanek doda nie tylko energii, ale też podsyci łączące parę uczucie.

Dwie filiżanki dla nowożeńców z okazji ślubu

Kieliszek dla pani, szklanka dla pana

Nie zawsze zdarza się tak, że w pary łączą się osoby o identycznych gustach smakowych i preferencjach. Często kobieta wybiera wino, a mężczyzna stawia na piwo. W takich sytuacjach polecamy zestaw, w skład którego wchodzi grawerowany kieliszek do wina i szklanka do piwa. Wyposażona w taki zestaw para będzie gotowa na każdą okoliczność wspólnego świętowania lub popołudniowego odprężenia się przy ulubionym trunku.

Kieliszek do wina i szklanka do piwa - prezent dla pary

Drewniane pudełko na herbatę

Białe, drewniane pudełko z herbatą oraz kolorowym nadrukiem to nasza propozycja dla pary, która bardzo lubi spędzać popołudnia na wspólnych rozmowach, popijając przy tym ulubiony, aromatyczny napój.

Spersonalizowane pudełko z herbatą to estetyczny gadżet, który później może zostać wykorzystany w charakterze elementu dekoracyjnego kuchni lub jadalni i jednocześnie będzie idealnym miejscem do przechowywania herbaty. Taki prezent bez wątpienia stanie się użyteczną oraz praktyczną pamiątka na wiele lat, po którą obdarowana para będzie sięgać przy wielu okazjach.

Pudełko z herbatą Lipton - inicjały + data

Pudełko na trzy wina

Spersonalizowane pudełko na trzy wina to kolejna z naszych propozycji na prezent dla pary. Przy wręczaniu upominek sprawi wiele radości, a przez kolejne lata posłuży jako miejsce do przechowywania zapasu ulubionego wina, które od tej pory zawsze będzie pod ręką i gotowe do wykorzystania przy każdej okazji.

Pudełko na trzy wina dla pary - rocznica

Zestaw kieliszków do szampana

Bez wątpienia do jednych z najważniejszych dni życia niemal każdej pary należy dzień zawarcia związku małżeńskiego. Przez kolejne lata małżonkowie chętnie wracają pamięcią do tej pełnej emocji chwili i celebrują każdą jej rocznicę.

Idealnym prezentem dla nowożeńców z okazji ich ślubu będzie spersonalizowany zestaw dwóch kieliszków do szampana. Nic bowiem nie podnosi uroczystego nastroju i nie podkreśla wyjątkowości danej chwili lepiej, niż ten szlachetny trunek. Upominek przyda się więc każdej parze, która dba o przetrwanie w pamięci ważnych chwil i lubi do nich wracać za każdym razem, gdy mija kolejny rok od danego wydarzenia.

Deska kuchenna z nożem

Zarówno parze, która właśnie zaczyna wspólną drogę życia zawierając związek małżeński, podejmującej decyzję o wspólnym zamieszkaniu, jak mogącej pochwalić się długoletnim stażem przetrwania pod jednym dachem, przydadzą się praktyczne i funkcjonalne akcesoria, z których można korzystać na co dzień. Stąd nasza kolejna propozycja na prezent dla pary - deska kuchenna z nożem. Nie jest to jednak zwykły zestaw. Jego wyjątkowość polega na możliwości spersonalizowania gadżetu z myślą o konkretnej parze zakochanych. Deska kuchenna z nożem wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego bez wątpienia posłuży parze w rozwijaniu wspólnej pasji kulinarnej. Przyda się też w chwili, gdy w domu pojawią się goście. Wówczas sprawdzi się w roli naczynia, na którym można podać wędliny oraz sery.

Deska kuchenna z nożem- Dom przyprawiony miłością

Kalendarz ścienny z nadrukiem

Jak nie przegapić żadnej ważnej daty i nie sprawić tym przykrości drugiej osobie? Najprościej zrobić to zaznaczając odpowiednią datę w kalendarzu. Jeszcze trudniej zapomnieć o imieninach, urodzinach lub rocznicy, gdy kalendarz umieścimy na ścianie w miejscu, z którego korzysta się wielokrotnie w ciągu dnia. Bardzo praktycznym pod tym względem gadżetem będzie więc nasza kolejna propozycja na prezent dla par – kalendarz ścienny z nadrukiem. Kolorowa grafika uzupełniona imionami osób, do których trafić ma podarek, będzie ciekawym i jednocześnie bardzo praktycznym elementem dekoracyjnym mieszkania.

Kalendarz ścienny z nadrukiem
pixel