Upominki dla babci i dziadka

2020-01-13
Upominki dla babci i dziadkaDziadkowie są bardzo ważni w życiu każdego dziecka. Często opiekują się wnukami, rozpieszczają je, pomagają w trudnych chwilach, zawsze wysłuchają, a przede wszystkim szczerze kochają. Co roku mamy szczególną okazję podziękować dziadkom za ich obecność, dobroć i pokazać im, że o nich nie zapominamy i doceniamy to, co dla nas robią. Z okazji Dnia Babci i Dziadka warto pomyśleć o jakimś chociażby symbolicznym upominku. Co z pewnością ucieszy seniorów? Wybór jest naprawdę ogromny i na pewno każdy znajdzie dla swoich dziadków coś specjalnego.

Spersonalizowany kubek

Doskonałym prezentem jest spersonalizowany kubek. Możemy wybierać wśród różnych wzorów, nadruków, haseł, dedykacji, kolorów. Warto np. zamówić kubek z imieniem babci lub dziadka oraz napisem w stylu: „Najlepszy Dziadek na świecie”. Jest to prezent zarazem praktyczny, jak i sprawiający dużo radości. Taki kubek z ciekawym nadrukiem może pełnić także rolę ozdobnego organizera, a nawet doniczki. Warto kupić dwa kubki, jeden dla babci, a drugi dla dziadka. Do tego możemy także dokupić paczkę kawy czy herbaty i wyjątkowy zestaw gotowy. Dziadkowie dzięki temu z pewnością pomyślą o swoich wnukach w zimowe wieczory. Natomiast jeśli wiemy, że typowych kubków mają pod dostatkiem to warto rozważyć zakup kubka termicznego, który można zabrać ze sobą chociażby na pieszą wycieczkę.
Dwa kubki

Kufel z grawerem

Pewnie prawie każdy dziadek, jak większość panów, lubi zimne piwo. Świetnym prezentem może zatem okazać się ogromny kufel do piwa. Do wyboru mamy ich naprawdę dużo, chociażby takie z imieniem dziadka, logiem piwa itp. Można także zdecydować się na spersonalizowaną dedykację. To wspaniała pamiątka, ale i praktyczny prezent. Z pewnością każde piwo będzie w nim smakowało wyśmienicie. Oczywiście niekiedy zdarza się, że i babcia lubi tego typu trunki, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby i jej sprawić taki kufel. Takiego prezentu pewnie się nie spodziewa, będzie więc wyjątkowa niespodzianka.
Kufel z grawerem

Ogródek w wersji mini

Babcie z reguły uwielbiają kwiaty, zioła i wszelkie rośliny. Niektóre mają swoje przydomowe ogródki, ale nie każda ma taką możliwość. Poza tym w zimowe dni praca w ogrodzie nie ma sensu. Wyjątkowym prezentem może zatem okazać się mini ogródek wykonany z drewna. Może on zmieścić trzy doniczki, w których znajdą się zioła lub kwiatki. Na drewnie można zlecić wykonanie specjalnego napisu, np. „Ogródek babci Marysi”. To świetna ozdoba kuchni lub salonu, a jednocześnie odrobina wiosny w zimowe dni.
Mini ogródek dla Babci - Kochamy Cię Babciu

Skórzany portfel

Jeśli zależy nam na nieco bardziej eleganckim prezencie, możemy podarować babci lub dziadkowi gustowny portfel z naturalnej skóry. Dla dziadka świetnie sprawdzi się portfel w brązowym lub czarnym kolorze, natomiast dla babci warto zdecydować się np. na czerwony albo niebieski. Jest to prezent, który zostanie z naszymi bliskimi na dłużej, a na dodatek można wytłoczyć na nim, np. inicjały. Istnieje również możliwość zapakowania w specjalne eleganckie pudełko, idealne na upominek.
Portfel damski LOL czerwony z inicjałami
Portfel męski Puccini z grawerem
pixel