Upominki dla kociar i kociarzy

2018-08-06
Upominki dla kociar i kociarzyBzik na punkcie kotów to prawdopodobnie jeszcze nierozpoznana, ale bardzo zaraźliwa choroba, która może dotknąć każdego z nas. Na szczęście jej objawy nie są zbyt dokuczliwe. Wystarczy odrobina ciepła i miłości oraz dużo cierpliwości do fanów najbardziej szalonych pupilów na świecie. Każdy koci maniak z pewnością ucieszy się, gdy docenimy i zauważymy jego hobby. Poniżej przedstawiamy kila pomysłów na kreatywne gadżety dla wszystkich miłośników kotów.

Miś pluszowy – kochający kot

Każdy z nas miał w swoim życiu ulubioną przytulankę. Dodawała ona otuchy w deszczowe dni, zasypiała z nami i była uczestnikiem zabaw. Prezent w formie pluszowego misia może być wspaniałym powrotem do czasów dzieciństwa. Na dodatek na sweterku pluszaka widnieje kot, który bezbłędnie wskazuje, które zwierzę jest ulubieńcem obdarowywanego. Jeśli prezent się jednak nie spodoba, zawsze może trafić w łapki kota jako zabawka!

Mis-pluszowy-kochajacy-szary-kot-10719_3

Kubek „Kociara”

Szanujący się kociarz lub kociara musi mieć swój totem czy symbol, który jasno wskaże, że w ich życiu to koty są na piedestale. Doskonałym pomysłem jest przedmiot codziennego użytku, który swoim wzorem poinformuje cały świat, że istnieje tylko jeden czworonożny przyjaciel człowieka i bynajmniej nie jest nim pies. Kubek prawdziwego kociarza to jednak nie tylko oznaka miłości do kotów, lecz przede wszystkim praktyczny gadżet. Naczynie wykonane jest z wysokiej jakości ceramiki i może zostać spersonalizowane.

Kubek-Kociara-9563_2

Zakładka do książki

Jeśli znany nam maniak kotów lubi również dużo czytać, znakomitym pomysłem będzie zakup zakładki z wyciętym obrysem kota. Każde oderwanie się od lektury będzie mu przypominać o ulubionym pupilu. Taka zakładka jest nie tylko efektywna, ale ze względu na materiał wykonania (drewno) bardzo trwała.

Zakladka-do-ksiazki-z-kotem-K-O-T-12819_2

Magnes na lodówkę

Nieśmiertelne magnesy na lodówkę to nadal jeden z najpopularniejszych gadżetów kupowanych i wręczanych podczas różnych okazji. Uroczy gadżet z tekstem: „Sierść mojego kota jest w moim domu dekoracją” przypomni humorystycznie gościom o hierarchii w domu gospodarza. Będzie również stanowić wesołe przypomnienie podczas każdego otwarcia drzwi lodówki o tym, że czworonóg być może też jest głodny.

Magnes-na-lodowke-Siersc-mojego-kota-jest-w-moim-domu-dekoracja-12789_2

Ramka na zdjęcie

Zdjęcia najlepiej prezentują się w ramkach, a w szczególności te z bliską nam osobą. Chwile warte zapamiętania powinny mieć wyjątkowe obramowanie. Każdy miłośnik kotów, który na dodatek jest zakochany, ucieszy się z ramki ozdobionej dwoma kocurami i serduszkami. Jeśli jednak w jego życiu nie pojawiła się jeszcze druga połówka - nic straconego! Miejsce na zdjęciu może zająć ulubiony pupil, a ramka mimo to nadal będzie idealnie pasować. Na dodatek można ozdobić ją wybranymi przez nas tekstami.

Ramka-na-zdjecia-kociaki-10755_5

Kocia biżuteria

Stylowa biżuteria to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza dla kociar. Nie tylko dodaje szyku i elegancji, ale przypomina noszącemu o jego pasji. Ważne, aby biżuteria nawiązywała w sposób symboliczny do kotów. Może to być np. zawieszka w kształcie kociego noska lub pierścionek z kocią głową. Dla kociarzy doskonałym rozwiązaniem mogą być kocie spinki do mankietów lub zegarek z ukochanym futrzakiem na tarczy.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel