Upominki dla wielbicieli sportu

2019-06-17
Upominki dla wielbicieli sportuZamiłowanie do sportu kojarzy się przede wszystkim z aktywnym stylem życia. Wśród wielu dyscyplin łatwo znaleźć coś dla siebie i z pasją oddawać się treningom. Warto jednak pamiętać, że na miano wielbiciela sportu zasługują również kibice. To z myślą o nich przelewane są litry potu i podejmowany jest wysiłek treningowy. Nic tak nie napędza sportowca do działania, jak mocny doping wiernego kibica. W budowaniu wzajemnych relacji i dostarczaniu wrażeń pomogą upominki dla wielbicieli sportu.

Sportowy bidon na wodę

Sportowy bidon na wodę przyda się podczas treningu, na płycie boiska i na trybunie. Jest to dobry pomysł na upominek dla wielbiciela sportu bez względu na to, czy aktywnie go uprawia, czy raczej woli obserwować zmagania zawodników i kibicować w osiąganiu przez nich coraz lepszych wyników. Każdy organizm potrzebuje nawodnienia bez względu na to, czy znajduje się on na płycie boiska, czy na trybunie. Ciekawą propozycją na prezent jest spersonalizowany bidon sportowy z wygrawerowaną dedykacją lub motywującą sekwencją. Można napełnić go dowolnym napojem, który wzmocni sportowca podczas treningu, a kibicowi doda sił i energii, by wspierać zawodnika w drodze na podium.

Bidon motywacyjny dla biegacza

Pas startowy dla biegacza

Upominkiem, z którego ucieszy się każda osoba biorąca udział w zawodach biegowych, jest pas startowy z kieszonką. Niewielki gadżet wykonany jest z lekkich materiałów i zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika. Wygoda jest niezwykle ważna i nieoceniona szczególnie w biegach długodystansowych, gdy z każdym kolejnym kilometrem ubywa sił i każdy, nawet najdrobniejszy element wyposażenia, zaczyna być odczuwany jako ciążący balast. Pas startowy z kieszonką pozwoli zawodnikowi zabrać ze sobą na trasę biegu kilka niezbędnych w tym czasie gadżetów. Zmieszczą się w nim żele energetyczne, telefon, dokumenty, żeton z depozytu itp. Jego dodatkową zaletą jest możliwość przypięcia numeru startowego w sposób bezinwazyjny, bezpieczny dla ubrania. Nie wymaga to bowiem korzystania z agrafek dziurawiących odzież. Pierwszy start biegacza w zawodach jest dobrą okazją, by wręczyć mu w prezencie spersonalizowany pas startowy z wyhaftowanym imieniem lub pseudonimem zawodnika oraz polską flagą. To praktyczny i funkcjonalny wyraz wsparcia wyrażony przez kibica. Pomoże przetrwać kryzys na trasie i szczęśliwie dotrzeć do mety.

Pas na numer startowy z kieszonką

Kubek dla rowerzysty

Praktyczny upominek dla wielbiciela sportu, który bez wątpienia sprawi mu wiele radości i przyda się w codziennym życiu, to kubek na kawę lub herbatę. Jest doskonałym pomysłem na prezent wręczany na początku drogi po sportowe sukcesy lub przy osiągnięciu pierwszego z nich. Spersonalizowany kubek dla rowerzysty z kolorowym nadrukiem i imieniem nie pozostawi właścicielowi wątpliwości, że ma przy sobie wspierające go osoby. Przyda się przy nawadnianiu organizmu zmęczonego ciężkim treningiem lub podczas przygotowania do podjęcia dużego wysiłku. Jest też dobrym dodatkiem do motywującego dnia. Pijąc kawę rowerzysta przypomni sobie, ile wysiłku potrafi włożyć w drodze po sportowy sukces i przeniesie to podejście do codziennego życia.

Kubek dla kolarza / rowerzysty

Kufel dla kibica polskiej reprezentacji

Wielu emocji dostarczają kibicom zmagania polskiej reprezentacji. Każda z dyscyplin ma swoich zwolenników, którzy poczynaniom zawodników przyglądają się w gronie znajomych. Podczas takich spotkań kibiców przed ekranem telewizyjnym nie brakuje okrzyków wyrażających poparcie dla zawodników i krytykę ocen sędziowskich. Przyda się więc od czasu do czasu zwilżyć gardło zimnym, orzeźwiającym trunkiem. Ciekawą propozycją na prezent dla miłośnika sportu i kibica polskiej reprezentacji jest kufel z wizerunkiem orła – naszego godła narodowego. To świetny dodatek do spotkań z przyjaciółmi organizowanych przy okazji ważnych rozgrywek. Spersonalizowany kufel z wygrawerowanym imieniem to dobry sposób, by uniknąć sytuacji, gdy w ferworze emocji towarzyszących kibicowaniu pomieszają się szklanki na stole i trudno będzie ustalić ich właścicieli.

Kufel z orłem

Zestaw do trunków dla króla strzelców

Każda drużyna ma swoim składzie Króla lub Królową Strzelców. To dzięki nim zespól staje na podium i zdobywa najwyższe laury. Finał kolejnych rozgrywek jest doskonałą okazją, by wyrazić wdzięczność za każdy zdobyty punkt. Można to zrobić wręczając w prezencie spersonalizowany zestaw do trunków. Wygrawerowana korona oraz imię bohatera lub bohaterki nie pozostawią wątpliwości, kto jest królem i królową. Zestaw jest też okazją, by wyrazić uznanie dla partnera lub partnerki za wsparcie zawodnika, a tym samym całej drużyny. Szklanka dla pana, kieliszek dla pani – okazji, by sięgnąć po nie podczas popołudniowego relaksu w domowym zaciszu z pewnością nie zabraknie, a każda z nich wzmocni smak zwycięstwa i zmotywuje do dalszej pracy, a także sięgania po kolejne sukcesy.

Kieliszek do wina i szklanka do piwa - korony

Szklanka do piwa dla zawodnika

Każda okazja jest dobra, by przypomnieć przyjacielowi, że potrzebuje on chwili na odpoczynek. Bez wątpienia pomiędzy kolejnymi treningami znajdzie się czas na spotkanie towarzyskie. Zbliżające się zawody lub osiągnięcie kolejnego celu szkoleniowego warto wykorzystać do wręczenia wspierającego prezentu. Może to być np. grawerowana szklanka do piwa z imieniem i przypomnieniem o konieczności systematycznego ładowania baterii skierowanym do jego właściciela. Przypomni też, że stoją za nim przyjaciele-kibice, na których może liczyć w każdej sytuacji.

Szklanka do piwa - Naładuj baterie

Kufel dla eksperta piłki nożnej

Piłka nożna to bez wątpienia królowa, jeśli chodzi o liczbę kibiców specjalizujących się w konkretnej dyscyplinie sportowej. W każdym domu znajdzie się ktoś, kto na wyrywki zna kolejne składy nie tylko polskiej reprezentacji, ale też zespołów grających na lokalnych boiskach. Sezon rozgrywek ligowych piłki nożnej jest dobrą okazją, by wyrazić zrozumienie dla kibica i wspierać go w realizowaniu swojej pasji. Można wręczyć mu w prezencie np. spersonalizowany imieniem szklany kufel na piwo ozdobiony zabawnym tekstem odnoszącym się do bieżących wydarzeń. Duża pojemność kufla pozwoli kibicowi mieć pod ręką zapas piwa wystarczający na daną część meczu. Wszystko po to, by nie stracić najważniejszego momentu, gdy na chwilę oderwie się wzrok od telewizora.

Kufel dla kibica piłki nożnej - ekspert piłki nożnej
pixel