Upominki, które pokazują, że ją kochasz

2017-10-23
Upominki, które pokazują, że ją kochasz

Walentynki, święta, urodziny, Dzień Kobiet – okazji do obdarowywania swojej kobiety jest mnóstwo w ciągu całego roku, a wybierając prezent, za każdym razem starasz się pokazać, jak bardzo ci na niej zależy. Panie uwielbiają niespodzianki i upominki, które świadczą o głębokim przywiązaniu. Pamiętając o tym, zawsze szukasz czegoś drogiego i wyjątkowego, ale wiedz, że nie musisz obsypywać jej diamentami, bo nawet mały gest może świadczyć o gorącym uczuciu, które was łączy. Oto kilka uniwersalnych propozycji na prezenty dla niej, które będą idealne, by bez słów przekazać swojej partnerce czułe „kocham cię”.

Pluszowe wyznanie

Dla większości kobiet o wiele bardziej liczą się gesty niż słowa. Jednocześnie od czasu do czasu potrzebują usłyszeć dwa magiczne słowa świadczące o uczuciach, a panowie – choć bywają bardzo wrażliwi – raczej nie lubią się zbyt często uzewnętrzniać. Na szczęście takie wyznanie można przekazać także na wiele innych sposobów. Obdaruj swoją wybrankę miękką maskotką, na której znajdzie się wyraz miłości. Ten miły gest nie kosztuje wiele, a dla niej będzie bardzo dużo znaczył.

Mis-pluszowy-Kocham-Cie-9557_3

Kubki dla zakochanych

Miłość to tak szczególne uczucie, że czasem brakuje pomysłów, aby je wyrazić. Zrób to na swój sposób. Kochasz ją jak wariat? Chcesz jej powiedzieć, że życie jest piękniejsze, kiedy ona się uśmiecha? A może uważasz, że kochać to patrzeć zawsze w tym samym kierunku? Bogata kolekcja kubków z ujmującymi sentencjami i wyrazami miłości pomoże w niebanalny sposób okazać swoje zaangażowanie, a może nawet sprawić, by ona wreszcie dowiedziała się, jak poważnie traktujesz waszą relację.

Kubek-Kocham-Cie-jak-wariat-10697_2


Kubek-Kocham-Cie-jak-stad-do-ksiezyca-10700_2


Dwa-kubki-zakochane-myszki-10702_4


Kubek-Zycie-jest-piekniejsze-10696_2

Uwiecznieni na zawsze

Niedawny wyjazd, wycieczka, romantyczny wypad na weekend – jeżeli jesteście ze sobą już jakiś czas to oprócz uczuć, jakimi się darzycie z pewnością łączy was jeszcze coś niezwykłego – wspólne wspomnienia. Nie tylko pary z wieloletnim stażem uwielbiają od czasu do czasu wrócić myślami do minionych zdarzeń. To właśnie czas, doświadczenia i różnorodne przeżycia tak cudownie łączą ludzi i pozwalają im się lepiej poznać. Wybierz wspólne zdjęcie z wydarzenia albo miejsca, w którym obydwoje czuliście się fantastycznie i opraw je w stylową ramkę, którą będzie mogła umieścić na nocnym stoliku. Niech ten romantyczny gest stale przypomina jej, że jest dla ciebie bardzo ważna.

Ramka-na-zdjecia-kociaki-10755_5


Ramka-na-zdjecia-roze-10753_4


Ramka-na-zdjecie-rysunek-drzewa-4487_4

Praktyczny upominek

Miłość to nie tylko czułe słówka, to także dbanie o potrzeby drugiej strony. Równie miłym, co praktycznym gestem jest obdarowanie partnerki prezentem, który będzie jej codziennie służył. Możesz wybrać skórzany portfel z wytłoczonym znakiem zodiaku albo wieczne pióro, na którym umieścisz ważny cytat, wasze imiona czy też miłosny symbol.

Pioro-Waterman-Hemisphere-6874_1


Portfel-damski-ze-znakiem-zodiaku-6210_1

Na romantyczny wieczór

Czy jest coś lepszego niż spędzenie wspólnego wieczoru przy dobrym trunku? Z pewnością partnerka doceni prezent, który dla obojga z was będzie trafiony i umili romantyczne chwile. Podaruj jej szklaną karafkę wraz z dwoma szklankami, na których będą wytłoczone wasze inicjały. Taki prezent jeszcze nie raz przyda się, gdy będziecie celebrować wasze sukcesy, relaksować się po ciężkim dniu czy po prostu w spokoju spędzać miły czas przy wspólnej kolacji.

Karafka-szklanki-w-pudelku-z-nadrukiem-11920_4
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel