Upominki z okazji Dnia Dziewczyn

2018-10-16
Upominki z okazji Dnia DziewczynCałkiem niedawno świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia panie obdarowywały swoich mężów, synów, kolegów sympatycznymi drobiazgami. Nadchodzi czas, aby mężczyźni mogli się zrewanżować, bowiem już 11.10 obchodzony jest Dzień Dziewczyn. Warto zrobić z tej okazji komuś niespodziankę i wywołać uśmiech na twarzy. Pomysłów na ciekawy prezent jest naprawdę wiele, nie trzeba wcale kupować tradycyjnego kwiatka i czekoladek. Na jakie upominki szczególnie warto zwrócić uwagę w Dniu Dziewczyn?

Elegancka filiżanka z nadrukiem

Jeśli chcielibyśmy znajomej dziewczynie podarować coś, co będzie przydatne na co dzień, a zarazem eleganckie, doskonałym pomysłem może okazać się filiżanka z nadrukiem. Prezentuje się ona zdecydowanie lepiej niż wszechobecny kubek. Poza tym, filiżanka jest bardzo poręczna i pomimo swojej filigranowości wytrzymała. Dołączony został do niej niewielki talerzyk oraz łyżeczka, dzięki czemu całość stanowi naprawdę elegancki komplet. Najistotniejsze jednak jest to, że prezent można spersonalizować, wybierając odpowiedni nadruk. Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, popijając z filiżanki z dedykacją ulubioną herbatę i będzie wiedziała, że nie jest to upominek z przypadku.

Filizanka-z-nadrukiem-Idealna-zona-12206_2

Oryginalny kalendarz z nadrukiem

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy bardzo zabiegani, mamy tysiąc spraw na głowie i naprawdę łatwo o czymś zapomnieć. Świetnym pomysłem na prezent może zatem okazać się kalendarz z nadrukiem. Aby upominek był atrakcyjny, warto zdecydować się na kalendarz w typowo kobiecy wzór albo zgodny z zainteresowaniami adresatki. Gdy nie wiemy, jaki wybrać, najlepiej postawić na klasykę i kupić kalendarz np. z nadrukowanymi czerwonymi szpilkami oraz imieniem. Z pewnością przypadnie on do gustu każdej kobiecie, a oprócz tego będzie niezwykle przydatny. Kalendarze znacznie ułatwiają organizację czasu, pomagają nie pogubić się w niezliczonej ilości obowiązków i nie zapomnieć m.in. o urodzinach przyjaciółki. Każdy czuje się pewniej, gdy ma wszystko zanotowane i wie, że nic nie może go zaskoczyć. Ponadto, na pierwszej stronie można wpisać specjalną dedykację, która będzie przypominała o nas siostrze czy koleżance obdarowanej prezentem.

Kalendarz-z-nadrukiem-czerwone-szpilki-12106_1

Skórzany portfel ze znakiem zodiaku

Kolejnym praktycznym, a zarazem eleganckim prezentem jest unikalny portfel ze znakiem zodiaku. Został wykonany z naturalnej skóry, powinien zatem posłużyć bardzo długo. Wykończono go z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do wyboru są dwa uniwersalne warianty kolorystyczne: klasyczny, czarny portfel oraz niezwykle kobiecy, czerwony. Istotne jest również to, że portfel prezentuje się wytwornie, przypomina wręcz torebkę kopertówkę. Oprócz tego jego ogromną zaletę stanowi funkcjonalność. Posiada bowiem kilka miejsc na karty kredytowe, aż cztery kieszenie na banknoty, przegródkę zewnętrzną, miejsce na zdjęcie. Jednocześnie jest bardzo poręczny i zgrabny, toteż bez problemu zmieści się nawet w małej torebce. Portfel posiada specjalne opakowanie prezentowe, co zwalnia nas z konieczności szukania ozdobnego kartonika czy papieru do pakowania.

Portfel-damski-ze-znakiem-zodiaku-6210_7
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel