Upominki z okazji narodzin dziecka

2019-10-18
Upominki z okazji narodzin dzieckaPojawienie się na świecie nowego członka rodziny jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem. Maluszka witają na świecie najpierw jego rodzice, a później krewni. Z tej okazji wręczane są prezenty. Drobnymi lub większymi upominkami obdarowywane jest maleństwo i jego rodzice. Jakie upominki z okazji narodzin dziecka podarować maluchowi, a co będzie odpowiednie dla młodej mamy i dumnego taty?

Ramka na zdjęcie – metryczka

Ramka na zdjęcie dla noworodka z metryczką to idealny prezent upamiętniający moment pojawienia się dziecka na świecie. Ważne daty wygrawerowane w drewnie i pierwsze zdjęcie maluszka będą idealną ozdobą jego pokoju nie tylko w dzieciństwie, ale też w dorosłym życiu. Z czasem upominek nabierze sentymentalnej wartości i pomoże przenieść się w czasie do beztroskiego okresu dzieciństwa.

Ramka na zdjęcia- metryczka

Metryczka – obraz na płótnie

Nieco inną propozycją upamiętnienia momentu przyjścia dziecka na świat jest metryczka – obraz na płótnie. Wesoły, kolorowy motyw ozdobi pokój maluszka, a przy okazji przypomni datę jego urodzin, godzinę i wymiary, jakie noworodek miał w momencie narodzin.

Metryczka

Tabliczka z nadrukiem do dziecięcego pokoju

Większość rodziców oczekujących narodzin dziecka organizuje pokój, w którym maluszek zamieszka. Ciekawym dodatkiem dekoracyjnym pierwszej sypialni nowego członka rodziny jest tabliczka z nadrukiem. Wygrawerowane na niej imię dziecka spersonalizuje nie tylko upominek, ale też doda indywidualnego charakteru pomieszczeniu.

Tabliczka z nadrukiem-

Spersonalizowane pudełko dla noworodka

Noworodkowi w pierwszym okresie życia towarzyszy wiele akcesoriów niezbędnych przy pielęgnacji. Młodzi rodzice lubią mieć je pod ręką, by nie tracić czasu na poszukiwania, gdy okażą się niezbędne. W organizacji przechowywania podręcznych akcesoriów przyda się drewniane pudełko. Wieczko można wykorzystać do wygrawerowania na nim nie tylko imienia dziecka, ale też jego metryczki. Warto wykorzystać je jako estetyczne i niepowtarzalne opakowanie prezentu, z jakim wybierzemy się na pierwszą wizytę do maluszka.

Drewniane pudełko prezentowe - Miś dla chłopca

Pluszowa zabawka dla maluszka

Chociaż nowo narodzone dziecko jeszcze nie potrzebuje zabawek, to można już zacząć gromadzenie ich z myślą o niedalekiej przyszłości. Wybierając je, warto zadbać o personalizację prezentu. Maluch nie zapamięta, kto podarował mu pluszowego misia i z jakimi życzeniami przyszedł do niego z pierwszą wizytą. Dowie się tego z umieszczonej na zabawce dedykacji. Miękki, pluszowy miś będzie wieloletnim przyjacielem dziecka. Może też towarzyszyć mu w wieku nastoletnim, a później – w już dorosłym życiu. Po latach stanie się okazją do rodzinnych wspomnień i historii opowiadanych kolejnym pokoleniom.

Miś pluszowy

Bezpieczna zabawka dziecięca na lata

Prezent z okazji narodzin dziecka wręczany maluszkowi powinien spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno kosmetyków, ubranek, jak i zabawek, którymi dziecko będzie bawiło się lada moment. Nie powinny one być wykonane z toksycznych, szkodliwych dla zdrowia maluszka materiałów. Naszą propozycją bezpiecznej zabawki jest drewniany traktor. W pierwszym okresie życia noworodka będzie świetną ozdobą pokoju. Z czasem stanie się towarzyszem codziennych zabaw, również z rodzicami. Wykonany jest z naturalnych materiałów, a każdy detal zabawki wykończony został z myślą o bezpieczeństwie malucha.

Zabawka drewniana- Traktor

Odrobina przyjemności dla mamy

Wybierając się z pierwszą wizytą do nowego członka rodziny nie można zapomnieć o tym, by zabrać ze sobą również prezent z okazji narodzin dziecka dla młodej mamy. Proponujemy wręczyć jej zestaw kosmetyków w drewnianym pudełku. Elegancko zapakowany i opatrzony imienną dedykacją sprawi jej wiele przyjemności. Przyda się też po ciężkim dniu opieki nad dzieckiem. Pomoże zadbać o siebie i odprężyć się chociaż przez chwilę w domowym SPA.

Zestaw kosmetyków w pudełku drewnianym - Lawendowe SPA

Kubek termiczny na ciężki dzień

Bycie młodą mamą to wiele obowiązków, na które często brakuje czasu w ciągu dnia. Własne potrzeby i przyjemności spadają na dalszy plan, a priorytetem staje się zapewnienie wszystkiego, co jest najlepsze dla maluszka. Wybierając prezent z okazji narodzin dziecka dla mamy polecamy sięgnąć po spersonalizowany kubek termiczny. Praktyczny gadżet przyda się jej, by przez długą część dnia cieszyć się ulubionym, ciepłym napojem, w każdej chwili dostępnym od ręki.

Kubek termiczny- ...kawa rozumie

Szklanka do whisky dla dumnego ojca

Szklanka do whisky z grawerunkiem to nasza propozycja na prezent z okazji narodzin dziecka idealna dla dumnego ojca. Przyda się już przy pierwszym toaście wznoszonym za nowego członka rodziny, a ważny moment pojawienia się dziecka na świecie uwieczni jego imię wygrawerowane w szkle. Po taki prezent dumny tata będzie sięgał przy każdym ważnym wydarzeniu w życiu swojej latorośli – kolejnych urodzin, szkolnych sukcesów, pierwszej miłości, awansu zawodowego i wielu innych.

Szklanka do whisky z grawerunkiem laserowym - Monogram

Kalendarz z nadrukiem – podręczna pamięć dla taty

Narodziny dziecka to emocje przeżywane również przez młodych ojców. Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni nie mają głowy do zapamiętywania nawet najważniejszych w ich życiu dat. Warto więc pomóc, by z jego pamięci nie umknęły ważne terminy związane z potomkiem. Kolejne urodziny, imieniny, wizyty kontrolne u lekarza – w pilnowaniu wszystkiego młodemu tacie pomoże kalendarz z nadrukiem. Z takim wsparciem łatwiej będzie też zorganizować zabiegany dzień w taki sposób, by znaleźć czas do spędzenia go w towarzystwie dziecka i budowanie z nim rodzicielskiej więzi.

Kalendarz z nadrukiem - Wyjątkowa tata

Zestaw filiżanek dla młodych rodziców

Wieczór, gdy dziecko zaśnie w swoim łóżeczku, dla wielu rodziców jest chwilą, w której mogą wreszcie pomyśleć o sobie – zasiąść w wygodnie w fotelu i chociaż przez chwilę odprężyć się po ciężkim dniu i zrelaksować przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Takie chwile warto celebrować razem. To jedna z okazji, by młodzi rodzice spędzili czas ze sobą i wymienili się dobrym słowem lub troskami, z jakimi musieli zmierzyć się w ciągu ostatnich godzin. Jako prezent z okazji narodzin dziecka dla rodziców polecamy więc zestaw filiżanek z wygrawerowanymi imionami i okolicznościową dedykacją.

Dwie filiżanki- mama i tata na medal

Niespodzianka dla świeżo upieczonych dziadków

Narodziny dziecka to nowy etap życia nie tylko dla jego rodziców, ale również dziadków. Rangę tego wydarzenia można podkreślić, wręczając im spersonalizowany upominek. Naszą propozycją na prezent z okazji narodzin dziecka dla babci i dziadka jest zestaw filiżanek.

Dwie filiżanki- dla najlepszej Babci i najlepszego Dziadka
pixel