Wieczór panieński – o czym pamiętać?

2017-07-10
Wieczór panieński – o czym pamiętać?

Wieczór panieński to w życiu kobiety absolutnie wyjątkowa okazja, która, podobnie jak ślub, zdarzy się tylko raz. Wiele osób uważa, że jest to ostatnia okazja do imprezowania „na wolności”, tylko w gronie przyjaciółek. Nic dziwnego, że do organizacji wieczoru panieńskiego przywiązuje się powszechnie bardzo dużą wagę. Każda kobieta chce, żeby wieczór panieński jej przyjaciółki był jak najbardziej udany i godny zapamiętania, warto więc przygotować prezenty, które nie tylko będą przypominały o tej szalonej nocy, ale także przydadzą się podczas samej imprezy.

Dla smakoszek piwa

Jeżeli gwiazda wieczoru przepada za piwem, warto zastanowić się nad obdarowaniem jej grawerowanym kuflem „Wieczór Panieński” ze spersonalizowanym napisem oraz datą. Grawer na kuflach ze sklepu Specially4you.pl wykonywany jest metodą laserową, co zapewnia najwyższą jakość produktu. Taki kufel jest świetnym prezentem dla przyszłej panny młodej lub dla wszystkich zaproszonych na tę wyjątkową uroczystość. Fantastycznym pomysłem byłoby także umówienie się z gośćmi wieczoru kawalerskiego i obdarowanie obojga zakochanych pasującymi pamiątkowymi kuflami z grawerem. Będzie to z pewnością doskonały prezent i świetna okazja do wspominania tego wieczoru. Grawerowany kufel z napisem „Wieczór Panieński” to podarunek nieco zabawny, ale na tyle funkcjonalny, że nie zostanie odstawiony w kąt, kiedy emocje już nieco opadną, a zawsze będzie przywodził na myśl te zwariowane i szalone chwile.

Kufel-Wieczor-Panienski-9237_2

Whisky dla panny młodej

Dla pań, które mają wysublimowany gust i lubią whisky, warto postawić na prezent w formie grawerowanej karafki do whisky „Wieczór Panieński”. To świetny prezent, który przyda się już podczas wieczoru panieńskiego, jak i po ślubie. To nie tylko niecodzienna pamiątka wieczoru panieńskiego, którą można spersonalizować, ale także wykwintny i elegancki podarunek na wieczór panieński. Karafka wykonana jest z wysokiej jakości szkła, grawer nanoszony jest laserowo. Karafka nie jest przesadnie zdobiona, charakteryzuje ją minimalistyczny, klasyczny i ponadczasowy design, który sprawdzi się w wielu innych sytuacjach. W ten szczególny wieczór będzie gadżetem, o którym nie da się zapomnieć. Wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej i na pewno przyda się także i przyszłemu mężowi. :)

Karafka-do-whisky-Wieczor-Panienski-9235_2

Pamiątki dla wszystkich

Organizując wieczór panieński, postawmy na kreowanie wspomnień. Ta szczególna chwila wymaga, by na każdym etapie zadbać o jej upamiętnienie. Dlatego warto pomyśleć o gadżetach, które będą przywoływać te chwile. Obdarowując przyszłą pannę młodą kubkiem „Wieczór Panieński” z kolorowym spersonalizowanym nadrukiem, można wywołać nie tylko radość, ale dać coś więcej. Emocje, które są bezcenne. W przypadku tego prezentu, warto także pomyśleć nad tym, że można podarować go każdej uczestniczce tej niezapomnianej nocy. W końcu do doskonała okazja, żeby celebrować nie tylko „ostatnie chwile wolności” wychodzącej za mąż koleżanki, ale także piękną, łączącą wszystkie zaproszone osoby przyjaźń i wspominać wspólną zabawę.

Kubek-Wieczor-Panienski-9233_1

Przyjaźń na lata

W szerokiej ofercie sklepu specially4you.pl można znaleźć także wiele innych prezentów na różne okazje. Chcąc podarować coś wyjątkowego bliskiej osobie, często decydujemy się na zdjęcie w ozdobnej ramie, które będzie przypominało o zażyłości i wspólnych chwilach. To świetny pomysł na prezent na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej, która jest uczuciowa i sentymentalna. Specially4you.pl proponuje także bardziej niestandardowe podejście do sprawy – połączenie zdjęcia i ramki w jedno. Szklana statuetka ze zdjęciem i grawerem jest prezentem niezwykle osobistym i niepowtarzalnym. Szykując taki prezent na wieczór panieński, można wybrać zdjęcie przedstawiające wszystkie przyjaciółki lub zaczekać i zamówić taki prezent, wykorzystując jedno ze zdjęć zrobionych podczas imprezy panieńskiej. Będzie to wyjątkowy podarunek i świetna pamiątka.

Szklana-statuetka-z-Twoim-zdjeciem-i-grawerem-11064_1
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel