Zabawne gadżety dla hobbystów

2019-09-27
Zabawne gadżety dla hobbystówCzwartego października obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. To doskonała okazja, by wymienić się serdecznościami z bliską osobą i podarować jej przy tym miły upominek. Może to być niewielki gadżet związany z pasją i zainteresowaniami danej osoby. Podpowiadamy, jakie upominki wywołają uśmiech na twarzy hobbysty.

1. Spersonalizowany bidon

Zarówno zawodnicy biegający po stadionie, jak i kibice przyglądający się ich zmaganiom, potrzebują odpowiedniego nawodnienia. Łatwo o nie zadbać, mając pod ręką bidon z ulubionym napojem. Każdego pasjonata piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych ucieszy spersonalizowany bidon. Wykonany z nierdzewnej stali i wyposażony w wygodny ustnik przyda się na wielu meczach i spotkaniach stadionowych. Dodatkowo indywidualny grawer z imieniem właściciela nie pozostawi wątpliwości, wokół czego kręci się w danym momencie jego świat.

Spersonalizowany bidon z zabawnym grawerem można dopasować do wielu potrzeb, w zależności od pasji i zainteresowań osoby, którą planujemy nim obdarować.

Bidon dla piłkarza

2. Kubek dla strażaka i nie tylko

Utarła się powszechna opinia, że zawód strażaka to nie tylko obowiązki, ale też pasja wykonywanej misji i niesienia pomocy osobom potrzebującym. Przypadający 4 października Światowy Dzień Uśmiechu jest jedną z okazji, by podziękować strażakom za trud włożony w codzienną służbę. Tym razem warto zrobić to na wesoło, bo przecież praca strażaka to nie tylko starcie z niebezpieczeństwem.

Naszą propozycją na prezent z okazji Światowego Dnia Uśmiechu jest zabawny kubek, który bez wątpienia przyda się, by ugasić pragnienie. Spersonalizowane naczynie przypisane konkretnemu właścicielowi będzie jego osobistym kubkiem, po którego nie sięgną koledzy. W ofertach bez problemu znajdzie się okolicznościowy gadżet pasujący do wielu zawodów i pasji, która towarzyszy w codziennej pracy.

Kubek dla strażaka

3. Kalendarz dla ulubionego nauczyciela

Światowy Dzień Uśmiechu proponujemy wykorzystać do wyrażenia swojej sympatii ulubionemu nauczycielowi lub nawiązania dobrej relacji ze srogo zapowiadającym się profesorem. Jeśli swój zawód wykonuje on z pasją, z pewnością doceni dobry humor przedstawiony w spersonalizowanym grawerze i gest płynący z serca uczniów. Czym można zyskać na sympatii nauczyciela i wywołać uśmiech na jego twarzy? Polecamy wykorzystać do tego kalendarz nauczycielski na aktualny rok szkolny z dedykacją w oprawie i wesołym tekstem.

Kalendarz nauczycielski 2019/2020 - czas na przerwę

4. Słodki upominek z dedykacją

Z myślą o pasjonatach mowy ojczystej i wielu innych dziedzin codziennego życia oraz nauki, przygotowaliśmy propozycję, jaką jest drewniane pudełko z krówkami. Spersonalizowany grawer szybko naprowadzi nas na to, co jest pasją obdarowanej osoby, a umieszczone na wieczku imię nie pozostawi wątpliwości, o kogo chodzi.

Drewniane pudełko z krówkami dla nauczyciela języka polskiego

5. Zestaw dla pasjonatki kulinariów

Pasjonatce kulinariów, która rozwija swoje zainteresowania i aktywnie realizuje je w kuchni, bez wątpienia przyda się fartuch kuchenny z zabawnym nadrukiem. Na prezent wręczany z okazji Światowego Dnia Uśmiechu polecamy go w zestawie, który uzupełnia wesoły kubek.

Taki zestaw wręczany przy okazji Światowego Dnia Uśmiechu można też potraktować z przymrużeniem oka i obdarować nim osobę, która zupełnie nie radzi sobie w kuchni, ale chętnie w niej eksperymentuje.

Zestaw fartuch + kubek
pixel