Zabawne gadżety dla kociarzy

2019-02-05
Zabawne gadżety dla kociarzyKoty w dzisiejszych czasach zdobyły świat. Internet jest wypełniony rozmaitymi filmikami i zdjęciami z ich udziałem. Są zawodowymi naprawiaczami nastroju, skutecznie poprawią humor nawet po bardzo trudnym dniu. To głównie z tego powodu 17 lutego obchodzimy Dzień Kota. Warto na tę okazję kupić zabawny i funkcjonalny prezent wszystkim kociarzom.

Specjalny kubek z motywem kotów

Kubek to jeden z najbardziej popularnych prezentów, ponieważ jest bardzo praktyczny i sprawi olbrzymią przyjemność obdarowanym, wywołując na ich twarzy wielki uśmiech. Radość będzie jeszcze większa po ujrzeniu obrazka lub przeczytaniu napisu umieszczonego na naczyniu. Za pomocą kubka z kotami można także wyznać swoje uczucia drugiej połówce. Nic tak nie zbliża do siebie jak wspólna miłość do zwierzęcia. Taki kubek ze specjalnym motywem można zabrać ze sobą do pracy lub podać w nim herbatę czy kawę gościom. Gadżet pozwala skutecznie wyrazić siebie i pokazać swoje zainteresowanie kotami. A to już pierwszy krok do nawiązania kontaktu z drugim miłośnikiem puchatych czworonogów.

Kubek-Kociara-9563_2


Kubek-z-grawerem-Zakochane-koty-12803_3

Zabawny magnes w koty

Magnes to także doskonały pomysł na podarunek z okazji Dnia Kota. To niewielki gest, ale z całą pewnością zostanie doceniony. Motywymagnesów mogą być podobne do tych na kubkach, ale warto wybrać coś bardziej oryginalnego. Zabawne napisy, wyrazista kolorystyka i namalowane koty nadadzą świeżości i jasności przedmiotowi, do którego są przymocowane. Rzecz jasna, wszystkie magnesy kojarzą się z lodówką, ale równie dobrze prezentować się będą na mikrofalówce, zmywarce, a nawet biurku, jeśli posiada metalowe elementy. Co więcej, w sklepie internetowym Specially4u.pl możliwe jest zamówienie zindywidualizowanego magnesu, na którym widnieć będzie imię osoby, której chcemy podarować ten gadżet. To doda mu wyjątkowości i podkreśli jego wartość.

Magnes-na-lodowke-Kot-i-mysz-12790_2


Magnes-na-lodowke-Siersc-mojego-kota-jest-w-moim-domu-dekoracja-12789_2

Dla książko- i kotoholików

Dla kogoś, kto uwielbia zarówno czytać książki, jak i spędzać czas ze swoim kotem, idealnym wieczorem będzie spędzenie go w wygodnym i miękkim (i przede wszystkim ciepłym!) łóżku ze świetną lekturą w ręce oraz leżącym tuż obok, mruczącym futrzaku. Dla takich osób idealnym prezentem będzie zakładka do książek z motywem kota. Nie tylko zaznaczy miejsce, w którym skończyliśmy czytać, ale także poprawi humor za każdym razem, kiedy się na nią spojrzy. Zakładka jest solidnie wykonana i wytrzymała na mechaniczne uszkodzenia, takie jak zgniecenie czy podarcie.

Zakladka-do-ksiazki-z-kotem-K-O-T-12819_2

Tabliczka na drzwi dla kociarza

Wszyscy goście przychodzący do mieszkania powinni wiedzieć, że mają do czynienia z kociarzem. Dlatego warto zainwestować w specjalną tabliczkę na drzwi, która ich o tym poinformuje. Najczęściej montuje się ją na wejściu do pokoju dziecka, ale fani kotów, którzy już od dawna są pełnoletni, także mogą powiesić taką tabliczkę. Zwykle na gadżecie pojawiają się na niej śmieszne napisy i rysunki, a widniejące teksty należy traktować z przymrużeniem oka. W tym przypadku również można wygrawerować imię. Dzięki temu będzie wiadomo do czyjego pokoju się wchodzi. Tabliczka jest tym bardziej przydatna, jeśli do dzieci często przychodzą znajomi ze szkoły.

abliczka-z-nadrukiem-Przytlacza-mnie-ogrom-moich-mozliwosci-12330_2
pixel