Zabawne gadżety na niezapomniany wieczór kawalerski

2019-04-15
Zabawne gadżety na niezapomniany wieczór kawalerskiZabawne, oryginalne i nieco kontrowersyjne – takie wymagania stawiane są gadżetom, które stają się elementem wieczorów kawalerskich. Ostatni wieczór przed ożenkiem spędzany w towarzystwie przyjaciół musi być niezapomniany. Co warto mieć pod ręką, by męska zabawa upłynęła w dobrych nastrojach i przez długi czas towarzyszyła w rozmowach podczas kolejnych spotkań?

1. Kufel z dedykacją

Kufel z dedykacją to niezbędny gadżet na wieczór kawalerski każdego miłośnika piwa. Z wygrawerowaną na nim imienna dedykacją nie pozostawi wątpliwości, kto z zebranych jest bohaterem wydarzenia. Potraktowanie tematu małżeństwa z przymrużeniem oka złagodzi nieco stres towarzyszący zmianom stanu cywilnego i pomoże cieszyć się zabawą z przyjaciółmi. W przyszłości przypomni właścicielowi miniony czas i osoby, które wówczas przy nim były.

Kufel-na-Wieczor-Kawalerski-Jeszcze-kozak-11657_2

2. Karafka na whisky

Idealnym gadżetem na wieczór kawalerski jest szklana karafka na whisky. Zwłaszcza gdy można wygrawerować na niej życzenia dla przyszłego małżonka lub zabawną sentencję związaną ze zmianą stanu cywilnego. W trakcie przyjęcia karafka posłuży przy delektowaniu się trunkiem, a w przyszłości przypomni właścicielowi ostatnie chwile kawalerskie oraz atmosferę, jaka towarzyszyła ostatniemu przedślubnemu spotkaniu z przyjaciółmi.

Szklana karafka na whisky to trafiony gadżet na wieczór kawalerski, szczególnie gdy goście chcą przy tej okazji podarować przyjacielowi wyszukany trunek. Sprawdzi się jako wyjątkowe opakowanie przygotowane na tę szczególną okazję i pamiątka, która pomoże wrócić wspomnieniami do przyjemnych chwil.

Karafka-do-whisky-Jeszcze-kozak-13881_3

3. Nosidełko na piwo

Nie każdy wieczór kawalerski organizowany jest w lokalu lub klubie. Wiele z nich odbywa się w domach bądź w plenerze. Często uczestnicy zmieniają lokalizację przyjęcia, zabierając ze sobą koszyk z prowiantem.

Praktycznym gadżetem na wieczór kawalerski, który przenosi się z miejsca na miejsce, jest personalizowane nosidełko na piwo. Zabawna sentencja nie pozostawi wątpliwości, z jakiej okazji zorganizowane zostało spotkanie oraz który z przyjaciół jest jego bohaterem. Ten niebanalny gadżet na wieczór kawalerski sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi piwa i znajdzie zastosowanie również przy okazji kolejnych męskich spotkań w gronie przyjaciół.

Nosidelko-na-piwo-Wieczor-Kawalerski-9239_1

4. Kubek z zabawnym nadrukiem

Wieczór kawalerski zawsze jest okazją, przy której sięga się po różnego rodzaju dowcipy związane z ożenkiem. Przyszły Pan Młody słucha wielu opowieści o tym, jak zmieni się jego życie. Z jednej strony przyjaciele przestrzegają go przed ograniczeniami i obowiązkami małżeńskimi, z drugiej pokazują rzeczy, z którymi trzeba będzie się pożegnać po ożenku. Gadżetem na wieczór kawalerski, pozwalającym męskie sprawy i tematy potraktować z przymrużeniem oka, jest kubek z zabawnym nadrukiem. Przyda się nie tylko w trakcie przyjęcia, ale też w przyszłym małżeńskim życiu.

Kubek-cycki-to-cycki-10631_3

5. Otwieracz do butelek

Na przyjęciu, na którym serwowane jest piwo, nie może zabraknąć otwieracza do butelek. Personalizowany okazjonalnym grawerem otwieracz jest idealnym gadżetem na wieczór kawalerski i nie powinno zabraknąć go w zasięgu ręki. Od wyobraźni gości zależy, jaka sentencja będzie towarzyszyła przyszłemu małżonkowi w ostatnich chwilach wolności, a po latach przypomni mu przyjaciół, z którymi spędził ostatni czas przedmałżeńśkiej wolności.

Otwieracz-do-butelek-1-2-3-kapsel-stracisz-Ty-15891_1
pixel